آغاز تولید انبوه تیبا ۲ از بهمن ماه۹۲

مدیر پروژه طراحی و تولید خودرو تیبا ۲ از آغاز تولید این محصول در بهمن ماه سال جاری خبر داد و گفت: با توجه به برنامه‌ریزیها برای تولید این خودرو و استقبال گسترده مشتریان در مرحله پیش فروش آن، تیبا ۲ به سرعت، جایگاه مناسبی در بازارهای داخلی و خارجی را به خود اختصاص خواهد داد.

به گزارش ایسنا، علیرضا مصدقی با اشاره به مراحل اجرای پروژه طراحی و تولید خودرو تیبا ۲ اظهار کرد: این پروژه از تابستان سال ۹۰ آغاز شد و با استفاده از ظرفیتهای موجود در مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو، سازه گستر، مگاموتور، قالبهای بزرگ صنعتی سایپا، سایپایدک و همچنین معاونتهای مهندسی، بازاریابی و فروش، پشتیبانی و خدمات فنی، مالی و اقتصادی و برنامه ریزی تولید تیم پروژه تشکیل شد.

مصدقی خط تولید تیبا ۲ را دارای بالاترین سطح اتوماسیون در میان شرکتهای گروه سایپا دانست و تصریح کرد: ظرفیت اسمی تولید این خط، ۲۲ دستگاه در ساعت است که در صورت نیاز با تواناییها و قابلیتهای موجود، امکان افزایش این تعداد نیز وجود دارد.

وی در بخش دیگری از اظهارات خود به انجام نظرسنجیهای اولیه برای طراحی این خودرو اشاره کرد و گفت: ابتکار عمل مناسب تیم پروژه با همکاری مرکز مطالعات استراتژیک سایپا موجب شد پیش از آغاز طراحی این محصول، نظرسنجی های گسترده از مردم و مشتریان تهیه شده و نظرهای آن ها در طراحی این خودرو اعمال شود.

مصدقی افزود: با توجه به اثربخشی کسب نظر مشتریان در طراحی این پروژه که با موفقیت در پیش فروش این محصول متجلی شد، سایپا در طرح های آینده نیز باید به صورت جدی انجام نظرسنجی و برگزاری کلینیکهای آماری پیش از طراحی خودرو را به منظور افزایش رضایت مشتریان، در دستور کار خود قرار دهد.

وی درخصوص افزایش ظرفیت تولید تیبا ۲ نیز تاکید کرد: این کار با توجه به کشش و ظرفیت موجود بازار صورت خواهد گرفت، ضمن این که مراحل پیش فروش این خودرو که با استقبال گسترده مشتریان روبه رو شد بیانگر موفقیت این خودرو در آینده است.

وی در ادامه افزود: با توجه به زیبایی و کیفیت بالای این خودرو، تیبا ۲ جایگاه مناسبی را در میان مشتریان به دست خواهد آورد.

مدیر پروژه طراحی و تولید خودرو تیبا ۲ در خاتمه با اشاره به همکاری تمامی بخشهای مربوط در این پروژه گفت: سایپا به زودی خودرویی را به سبد محصولات خود اضافه می کند که قابلیتهای بسیاری برای ارتقای جایگاه این مجموعه در بازارهای داخلی و خارجی دارد و می تواند رقیبی جدی برای بسیاری از محصولات فعلی بازار شناخته شود.

منبع خبر: خبرگزاری ایسنا http://isna.ir/

، ، ، ، ، ،
close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید