احمدی‌نژاد: من که راضی نیستم ، بنام من به دیگران فحش ندهید

 بعد از ظهر روز گذشته اعضای شورای تبیین آرمان های انقلاب و بازخوانی خط نورانی امام (ره) استان قم با محمود احمدی نژاد دیدار کردند.

در این دیدار محمود احمدی‌نژاد با اشاره به اینکه اساسا حرکت یک موحد برای کسب مواهب دنیایی نیست گفت: حرکت اصلاحی و هدایتگر برای جذب به خود و دار و دسته جمع کردن نمی‌باشد. ما با حرکات اصلاحی گره‌ها را باز کرده و همه را پرواز می‌دهیم. قرار نیست یک انسان سقف حساب شود و دیگران مثل او یا تحت سیطره او باشند. برای هدایت انسان‌ها هیچ مرزبندی وجود ندارد.
وی تصریح کرد: البته این بسیار اشتباه است که برخی بنام بنده به دیگران فحش داده و اهانت می‌کنند. این بد‌تر از این است که به خود من فحش بدهند. زیرا کسی فحش می‌دهد که اصلا منطقی ندارد و دنبال اثبات خود و قدرت طلبی می‌باشد. بنده راضی نیستم به نام دفاع از من به هیچ احدی در این عالم توهین شود.
احمدی‌نژاد یکی از مهم‌ترین مباحث تبیین خط امام (ره) را دشمن‌شناسی عنوان کرده و دشمن واقعی انقلاب را شیطان و استکبار جهانی دانسته و بهترین راه مقابله با آن را تبیین اندیشه‌های امام خمینی (ره) بیان کرد.
در این دیدار دبیر و دبیران کارگروه‌های شورای استان قم در خصوص فعالیت‌های صورت گرفته در استان و شهرمقدس قم نیز گزارش مفصلی ارائه دادند.

، ، ،
close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید