استقلال هر روز بهتر از دیروز!

استقلال هر روز بهتر از دیروز!

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال در این بازی از لحاظ موقعیت‌سازی شرایط بهتری داشت و توانست عملکرد بهتری نسبت به بازی با فولاد به نمایش بگذارد.

به گزارش مشرق، محسن گروسی در مورد پیروزی استقلال مقابل نساجی مازندران در جام حذفی گفت: بازی خوبی بود استقلال بازی را خوب شروع و خوب به پایان رساند. این تیم می‌تواند در جام حذفی مدعی باشد. بازی بسیار زیبایی بود و سوای نتیجه‌ای که رقم خورد عملکرد خوب استقلال بسیار مهم است. در جام حذفی زیبا بازی کردن مهم نیست بلکه کسب نتیجه اهمیت زیادی دارد. جام حذفی بزرگترین راه در راستای رسیدن به آسیا است.

وی در رابطه با اینکه آیا عملکرد استقلال نویدبخش روزهای بهتر برای این تیم بود، عنوان کرد: استقلال در این بازی توانست بیشتر موقعیت‌سازی کند که این اتفاق خوبی است و مهم‌تر از آن توانست موقعیت‌هایش را به گل تبدیل کند که این نکته اهمیت زیادی داشت.

پیشکسوت استقلال در مورد اینکه بازیکنان این تیم کیفیتی پایین‌تر از سطح خود به نمایش می‌گذاشتند و آیا امیدی به وضعیت بازیکنان است، افزود: ۱۰۰درصد، استقلال تیم بزرگی است. وقتی تیمی وارد بحران می‌شود این مسئله روی تمام اعضای تیم تأثیر می‌گذارد. استقلال در حال خروج از بحران است و شرایطش بهتر خواهد شد.

گروسی در ادامه تأکید کرد: وقتی تیمی وارد بحران می‌شود خروج از آن بسیار ساخت است. سال قبل استقلال همین وضعیت را داشت اما توانست در نیم‌فصل دوم خودش را جم و جور کند و حتی مدعی قهرمانی شود که در نهایت به عنوان نایب قهرمانی رسید. امسال هواداران صبر سال گذشته را نداشتند و علیرضا منصوریان برای جدایی بهترین تصمیم را گرفت. مربی جدید در این دو بازی کار خود را آغاز کرده و در دیدار مقابل نساجی تیمش شرایط بهتری داشت اما با این دو بازی هم نمی‌توان عملکرد تیم را به طور کامل سنجید.

وی در پایان در مورد وضعیت دربی تصریح کرد: دربی شرایط خاص خودش را دارد. در این مسابقه نمی‌توان به جایگاه تیم‌ها در جدول نگاه کرد. خودم بارها تجربه این بازی را دارم و می‌دانم هر تیمی که از لحاظ روانی آماده‌تر باشد می‌تواند در این مسابقه عملکرد بهتری داشته باشد. شرایط دربی کاملاً متفاوت است و جایگاه تیم‌ها در آن نقشی ندارد. به بازی دربی امیدوار هستم

 

استقلال هر روز بهتر از دیروز!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید