اعتراض دکتر زبردست به تعطیلی بانک ملی شعبه سردار جنگل فومن

اعتراض دکتر زبردست به تعطیلی بانک ملی فومن

اعتراض دکتر زبردست به تعطیلی بانک ملی

اعتراض دکتر زبردست به تعطیلی بانک ملی .مسئولین بانک ملی استان باید به خواسته برحق مردم و خصوصا بازاریان شهرستان فومن احترام بگذارند.نویسندگان، قلم ها را بکارگیرید، سخنوران، زبانها را از کام درآورید، دلسوزان، اهالی فرهنگی و اجتماعی، اهل درد و درایت، به داد فومن برسید.

 

ضمن تبریک ایام پر برکت دهه فجر، چند روز پیش بانک ملی شعبه سردارجنگل فومن در سکوت خبری و بدون واکنش و اعتراض مسولین شهرستان تعطیل گردید. این امر به چند دلیل مورد اعتراض ما مردم و خصوصا بازاریان شهرستان قرار گرفته است اما چرا هیچ مسئولی پاسخگو نیست؟

 

تعطیلی شعبه بانک ملی خیانت به اقتصاد شهر فومن

بانک ملی سردارجنگل فومن با حدود بیش از دو دهه قدمت و در زمانی که آمار جمعیتی شهرستان بسیار کمتر از زمان فعلی بوده افتتاح شده بود و تعطیلی آن به دلایل زیر مورد اعتراض ما قرار گرفته است. اول اینکه بانک ملی در شهرستان فومن فقط یک شعبه دارد و یک شعبه ظرفیت پاسخگویی به همه مشتریان را ندارد، دوم اینکه این شعبه در مرکز شهر واقع شده و جایی هم برای پارک حتی یک خودرو ندارد و بانک هم حتی یک پارکینگ برای مشتریان خود در نظر نگرفته است.

بانک ملی فومن

سوم اینکه ترافیک در مرکز شهر بیشتر و مشکلات ترافیکی شهروندان فومنی مضاعف تر می گردد، چهارم اینکه ازدحام جمعیت در پشت باجه های بانک موجبات نقض صریح پروتکلهای ستاد کرونای کشور و استان می گردد. پنچم اینکه هنوز زیرساختهای لازم جهت استفاده مردم از بانکداری نوین در سطح شهرستان فومن و روستاهای آن فراهم نیست. بد نیست مسولین محترم شهرستان از دفاتر کار خود بیرون بیایند و در بین مردم حضور پیدا نمایند و از نزدیک درد دل مردم را بشنوند و از تصمیم گیری در پشت دربهای بسته خودداری نمایند.

اعتراض دکتر زبردست به تعطیلی بانک ملی فومن
اعتراض دکتر زبردست به تعطیلی بانک ملی فومن

اعتراض دکتر زبردست به تعطیلی بانک ملی

وقتی بانک ملی استان تصمیم به تعطیلی شعبه پایین بازار رودبار(شعبه امیری رودبار)، مردم و مسولین شهرستان رودبار مانع از این اتفاق نامیمون شدند، چطور مسولین شهر رودبار مانع از جمع شدن شعبه امیری رودبار می شوند ولی مسولین شهر ما اقدام مثبتی انجام نمی دهند. جالب است بدانید فقط شهر رودبار(نه شهرستان رودبار)، ۳ شعبه دارد، آنگاه چگونه توجیه می کنند که شهرستان فومن فقط یک شعبه داشته باشد؟!

بانک ملی فومن

نکند همچنان به اندیشه کوچک نمودن شهرستان فومن را در ذهن می پرورانید؟!
شاید از فرماندار غیر بومی شهرستان انتظار زیادی نیست تا دلسوز
ما فومنی ها باشد اما نماینده محترم شما چرا؟ شما کجایی؟
دقیقا کجایی؟
مسئولین محترم شهرستان و نماینده محترم مردم شهرستانهای فومن و شفت، اگر توان ندارید تا جلوی این تصمیم غلط و نابخردانه را بگیرید و موجبات رشد و تعالی شهرستان را فراهم بیاورید، لااقل موجبات پسرفت و عقب ماندگی بیش از پیش این شهرستان را فراهم نیاورید، حتما می دانید و تاریخ این شهرستان را مطالعه کرده اید که زمانی فومن عروس شهرهای گیلان و مرکز فرمانروایی شهرهای غرب گیلان بوده است، چگونه سرپرستی برخی بانکهای شهرستان فومن و به عبارتی مرکز حوزه برخی بانکهای شهرستان فومن در شهرستان صومعه سرا است؟ صومعه سرایی که روزگاری بخشی از این شهرستان بوده است ؟

 

مسولین محترم فعلی و گذشته شهرستان فومن باید پاسخگو باشند
که چه بلایی بر سر فومن عزیز ما آورده اند که هر کسی به راحتی به
خود اجازه می دهد اینچنین برخوردی با این شهر داشته باشد! چه اتفاقی
افتاده است که این شهرمورد بی مهری هر کس و ناکسی می شود.
فومن زادگاه ماست، فومن خانه ماست، فومن سرای ماست، فومن وطن ماست،
فومن قلب ماست، فومن عزیز را دوست می داریم و برای رشد و تعالی فومن
از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد و برای جاوندان ماندن نام آن جان فدا خواهیم بود.
فومن آیت الله بهجت فومنی را دوست بداریم تا آیندگان، ما را لعن و نفرین نکنند.

، ، ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید