افزایش کیفیت بسته های پستی در اولویت باشد

افزایش کیفیت ارسال بسته

 افزایش کیفیت بسته های پستی در اولویت باشد/ ظرفیت پست را با هوشمند سازی افزایش دهید

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار ویدیو کنفرانسی با مدیر عامل و اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت ملی پست ایران با تقدیر از مجموعه این شرکت برای خدمات رسانی در ایام کرونایی سال ۹۹، گفت: ارائه خدمات بخش های دیگر نیز در ایام کرونایی مدیون ظرفیت های ایجاد شده توسط شرکت پست است.

وی با اشاره به آغاز هوشمند سازی و افزایش ظرفیت در شرکت پست، افزود: با اقدامات انجام شده کیفیت رساندن بسته های پستی به درب منازل نیز باید افزایش یابد و بسته ها سالم به مقصد برسد.

آذری جهرمی با تاکید مجدد به تسریع در هوشمند سازی پست، گفت: بالا بردن ظرفیت شبکه پستی باید با هوشمند سازی انجام شود.

وی به استفاده از ناوگان هوایی برای رساندن بسته های ۲۴ ساعته تاکید کرد و افزود: خط هوایی شاید در ابتدا سودآور نباشد اما باید به عنوان یک سرمایه گذاری برای ارائه خدمات جدید دیده شود.

وی تحول دیجیتال و خدمات جدید پستی را یکی دیگر از اولویت های سال جاری این شرکت عنوان کرد و افزود: پست های جدید مانند پست سوغات در شرکت پست باید تعریف شود.

آذری جهرمی پاسخگویی به مردم از طریق ۱۹۳، فرهنگ سازی و نماد سازی و اثراث فرهنگی الصاق تمبر را از برنامه هایی مناسبی عنوان کرد که باید در شرکت ملی پست ادامه داشته باشد.

وی افزود: برند پیام رسانی و شادی آوری پست برای مردم با ارزش است و باید بر این برند تاکید شود.

بر اساس این گزارش، رمضانعلی سبحانی‌فر مدیر عامل شرکت ملی پست ایران نیز در ابتدای این دیدار ویدیو کنفرانسی گزارشی از اقدامات انجام شده در سال ۹۹ و همچنین برنامه های سال جاری این شرکت ارائه کرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close vindow

آغاز بکار ائتلاف شهر خوب
آغاز بکار ائتلاف شهر خوب

مردم خوب رشت اینبار و در ششمین آزمون انتخاب شورا برای شهرشان شورایی ضعیف و بدور از درک واقعی از مسائل و مشکلات شهر نمی‌خواهند. از این رو، شرایط ایجاب می‌کند که در انتخابات شورای پیش رو، از حق قانونی و شهروندی خود به نحوی درست و شایسته استفاده کرده و برای داشتن شورایی قدرتمند، برخاسته از ارزشهای انسانی و معتقد به خدمتگزاری اقدام نمایند.