اقشار کم‌درآمد مشمول حذف یارانه سه دهک نمی‌شوند

اقشار کم‌درآمد مشمول حذف یارانه سه دهک نمی‌شوند
اخبار – اخبار یارانه ها
نماینده مردم سبزوار در گفت‌وگو با فارس:
اقشار کم‌درآمد مشمول حذف یارانه سه دهک نمی‌شوند

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: افراد کم‌درآمد و کسانی که از درآمد مناسبی برخوردار نیستند، نگران حذف یارانه نباشند.

خبرگزاری فارس: اقشار کم‌درآمد مشمول حذف یارانه سه دهک نمی‌شوند

 

رمضانعلی سبحانی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد با اشاره به مطرح شدن حذف یارانه سه دهک از خانواده‌هایی که یارانه دریافت می‌کنند، اظهار کرد: این صحبت اساس و پایه متقنی ندارد؛ لذا نمی‌توان بر این اساس حرفی زد و تصمیمی گرفت.

وی افزود: برای اظهار نظر درست و صحیح و قابل اطمینان باید این مسئله در دولت و مجلس مطرح و پس از بررسی دقیق در جامعه طرح شود.

سبحانی‌فر با اشاره به دهک‌های مورد نظر در بحث حذف یارانه‌ها و نگرانی‌هایی که برای برخی افراد جامعه به وجود آمده گفت: در صورتی که مسئله حذف سه دهک هم حالت اجرایی بگیرد، مطمئناً این سه دهک مشمول افراد کم‌درآمد و ضعیف جامعه نخواهد شد.

وی با اشاره به هزینه‌کرد درآمدی که با حذف سه دهک یارانه‌بگیر به خزانه دولت برمی‌گردد، تصریح کرد: در صورت اجرایی شدن حذف سه دهک، درآمد حاصله باید به صورت مستقیم یا غیر مستقیم سرمایه‌گذاری شود.

نماینده مردم سبزوار، جغتای جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: درآمد دولت از بخش حذف سه دهک جامعه باید در بخش تولید و صنعت وارد شده و با ایجاد فرصت‌های جدید شغلی به جامعه کمک کند.

وی با بیان اینکه بعید می‌دانم دولت کاری انجام دهد که به حق و حقوق مردم خدشه‌ای وارد شود، اظهار کرد: افرادی که از لحاظ اقتصادی در فشار به سر می‌برند یا سطح درآمدی مناسبی ندارند نباید نگران حذف شدن یارانه‌هایشان باشند.

، ، ، ،
close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید