ایده عارف برای حضور در لیست دولت

ایده عارف برای حضور در لیست دولت
مجید محتشمی سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به برگزاری کنگره حزب آزادی در ۲۰ فروردین، اظهار داشت: ما در این کنگره به یک شخصیت مدال آزادی خواهیم کرد.

محتشمی در خصوص برنامه جبهه اصلاح‌طلبان تصریح کرد: قرار است جبهه اصلاح‌طلبان هفته اول اسفند ماه با آقای عارف جلسه مشترکی داشته باشد.

سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان با بیان اینکه بخشی از این جلسه با رویکرد انتخابات مجلس خواهد بود، درباره سرلیستی عارف، خاطرنشان کرد: پیشنهاد ما این است که آقای عارف وارد عرصه انتخابات شود.

وی ادامه داد:‌ عارف از نظر نیروی انسانی و  فکری تنهاست و کسی که می‌خواهد در رأس یک جریان سیاسی قرار گیرد باید از مجموعه‌ و تشکیلاتی برخوردار باشد، از این رو قرار شد با ما این مذاکرات را انجام دهد.

محتشمی درباره احتمال ورود عارف با لیست مستقل یا ورود با لیست دولت اظهار داشت: تمام صحبت عارف این بود که با استراتژی روحانی هماهنگ باشد و این امر به میزان هماهنگی روحانی با عقبه تکنیکی که آقای عارف می‌خواهد دنبال کند، بستگی دارد لذا اگر این اتفاق رخ دهد یک لیست واحد دولت و اصلاح‌طلبان خواهیم داشت.

سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان در پاسخ به این سوال که بنابراین چرا عارف در دولت به عنوان معاول اول حضور پیدا نکرد، گفت:‌ آن چیزی که شما می‌گویید جدی نبود و معمولا در مدیریت، افراد رقبای خود را به عنوان معاون خود نمی‌گذارند؛ البته غیر از اوباما که خانم کلینتون را وزیر امور خارجه خود کرد.

 

ایده عارف برای حضور در لیست دولت

close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید