ایران سه گل نزد آرژانتین یک گل زد

ایران سه گل نزد آرژانتین یک گل زد

ایران به آرژانتین به اضافه داور باخت
آرژانتین به کمک مازیچ، داور صربستانی و ضعیف بازی امشب توانست با یک گل در دقایق اضافه بازی از سد دفاع آهنین ایران بگذرد. همه کسانی که بازی امشب ایران و آرژانتین را دیدند باور دارند ایران تیم خوب میدان بود که هم خیلی منطقی دفاع کرد و هم خیلی منطقی حمله کرد و به اندازه کافی هم جلوی آرژانتین موقعیت گل ایحاد کرد. تنها حیف که در دقیقه ۱+۹۰ تک گل بازی به ثمر رسید تا ایران شکست بخورد.
سرانجام روز رویارویی با مسی و یارانش از راه رسیدآرژانتین به کمک مازیچ، داور صربستانی و ضعیف بازی امشب توانست با یک گل در دقایق اضافه بازی از سد دفاع آهنین ایران بگذرد. همه کسانی که بازی امشب ایران و آرژانتین را دیدند باور دارند ایران تیم خوب میدان بود که هم خیلی منطقی دفاع کرد و هم خیلی منطقی حمله کرد و به اندازه کافی هم جلوی آرژانتین موقعیت گل ایحاد کرد. تنها حیف که در دقیقه ۱+۹۰ تک گل بازی به ثمر رسید تا ایران شکست بخورد.

به گزارش تابناک، وقتی در دقیقه ۲+۹۰ سابیا تصمیم گرفت دی‌ماریا را از بازی بیرون بکشد تا یک مدافع را وارد زمین کند هافبک تهاجمی آلبی‌سلسته مثل بازیکنان تیم ملی قطر در برابر ایران وقت کشی می‌کرد. اید باور نکنید ولی امروز ایرانی در زمین مسابقه درخشید که وقتی در دقیقه ۷۳ حمله می‌کرد مدافع آرژانتین سراسیمه توپ را به اوت می‌زند.

دیدار ایران و آرژانتین با برتری یک بر صفر آبی سلسته به پایان رسید. تیم ملی ایران در این دیدار بیشتر چشم به ضد حملات داشت. هرچند که آرژانتینی‌ها به مراتب فرصت‌های بهتری داشتند اما شاگردان کی‌روش با دفاعی چند لایه نمایشی قابل قبول ارائه دادند و اگر کمی خوش شانس بودند می‌توانستند با حداقل یک امتیاز کار را به پایان ببرند.

شاید امروز ستاره‌های زیادی از اعضای تیم ملی کشورمان در زمین درخشیده باشند اما بی‌شک بزرگترین ستاره تیم ملی ایران در زمین کارلوس کی‌روش بود. مردی که به وعده‌های خود عمل کرد و سورپرایز خود برابر آرژانتین را رو کرد و ما بارها تا بازکردن دروازه آرژانتین پیش رفتیم اما نتیجه کار گل دقایق پایانی لیونل مسی بود.

همانطور که کارلوس کی‌روش در پایان بازی گفت این داور بازی بود که در جریان بازی وقفه ایجاد کرد. یک صحنه حساس در محوطه جریمه و خطای مدافع آرژانتین روی دژاگه پنالتی مسلمی بود که داور بر روی آن چشم بست تا در روند بازی تغییر ایجاد کند و مانع پیروزی ایران شد.

حالا ایران به بازی مهم روز چهارشنبه برابر بوسنی چشم دوخته است.

پیش بازی
تیم ملی فوتبال ایران در دومین ایستگاه خود در جام‌جهانی فوتبال به آرژانتین، سرگروه گروه F مسابقات رسید؛ دیداری که بسیاری از ایرانی‌ها از روز قرعه‌کشی جام‌جهانی منتظر آن بودند و به درست یا نادرست در ذهن ایرانی‌ها به مهم‌ترین دیدار ایران در جام‌جهانی بدل شده بود.

به گزارش «تابناک»، رویارویی با مسی و یارانش خوابی بود که بسیاری از عشاق فوتبال ایرانی از ماه‌ها پیش برای جام‌جهانی می‌دیدند و منتظر روزی بودند تا بلوهوریزنته اشکان دژاگه و یارانش برابر مسی و هم‌تیمی‌هایش قرار گیرند.

هم‌اکنون آن روز مهم فرا رسیده و ایران پر امید با انگیزه فراوان، می‌خواهد به مصاف آرژانتینی برود که قوی‌ترین تیم این گروه و یکی از بخت‌های رسیدن به فینال رقابت‌هاست.

ایرانی‌ها در نخستین بازی خود در جام‌جهانی متفاوت‌تر از سه حضور پیشین خود ظاهر شدند و با یک دفاع آهنین‌ برای اولین بار در دهمین بازی تاریخ خود در جام‌جهانی، دروازه خود را بسته نگه داشتند تا هم یک امتیاز بازی را به دست آورند و هم برای نخستین بار در همان روز اول رقابت‌ها با جام خداحافظی نکنند و تا روز پایانی در جمع مدعیان صعود از گروهشان ‌باشند.

ایران سه گل نزد آرژانتین یک گل زد

، ، ،
close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید