بازی پرسپولیس – استقلال خوزستان

تعطیلات شیرین پرسپولیس آغاز شد / استقلال همچنان صدر نشین است /عالیشاه و طارمی کار را تمام کردند

پرسپولیس در روزی که حمایت ۴۰ هزار هوادار را به همراه داشت، با برتری شیرین مقابل صدرنشین لیگ به تعطیلات نیم‌فصل رفت.
در ادامه هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس تهران از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه آزادی میزبان استقلال خوزستان بود که این دیدار در نهایت با برتری ۲ برصفر پرسپولیس به پایان رسید.

برای پرسپولیس در این دیدار امید عالیشاه در دقیقه ۱۶ و مهدی طارمی در دقیقه ۴۸ گلزنی کردند.

نیمه نخست:

دقیقه ۷: روی ارسال احمد نوراللهی که از سمت راست انجام شد، امید عالیشاه این فرصت را داشت که با یک ضربه سر دروازه استقلال خوزستان را باز کند اما با واکنش خوب ده خسوس این توپ به گل تبدیل نشد.

دقیقه ۱۳: رامین رضاییان از فاصله‌ای دور قصد داشت دروازه استقلال خوزستان را باز کند اما ضربه او را دروازه‌بان استقلال خوزستان به خوبی مهار کرد.

دقیقه ۱۶: یاران پرسپولیس صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند و احمد نوراللهی توپی را روی دروازه، ارسال کرد و رامین رضاییان با یک ضربه سر زیبا پاس خوبی را برای مهاجمان فراهم کرد و عالیشاه نیز با ضربه سر دروازه را باز کرد.

دقیقه ۲۲: احمد نوراللهی در میانه‌های زمین با یاران تیمش پاسکاری خوبی را انجام داد و از فاصله حدود ۳۵ متری شوت قوسی و زیبایی را به سمت دروازه زد اما ضربه او به دیرک عمودی دروازه برخورد کرد.

دقیقه ۳۹ : محسن مسلمان پشت محوطه جریمه استقلال خوزستان صاحب توپ شد و با یک ضربه زیبا دروازه این تیم را هدف قرار داد اما ده خسوس در دو مرحله توپ او را دفع کرد و این فرصت از دست رفت.

نیمه دوم

نیمه دوم باز هم پرسپولبیس بازی هجومی را در دستور کار خود قرار داد و در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم گل دوم بازی را به ثمر رساند.

در ادامه شاگردان عبدالله ویسی سعی داشتند با در اختیار گرفتن توپ و میدان روی دروازه پرسپولیس خطر ایجاد کنند و گل‌های خورده را جبران کنند اما آن‌ها در انجام این کار ناموفق بودند.

دقایق حساس نیمه دوم

دقیقه ۴۸: محسن مسلمان درون زمین پرسپولیس پاس زیبایی را برای مهدی طارمی ارسال کرد و او با ده خسوس تک به تک شد و با یک ضربه زیبا دروازه استقلال خوزستان را باز کرد.

دقیقه ۶۲: استقلال خوزستان صاحب یک ضربه کرنر شد و با ارسال توپ به روی دروازه ادواردو سوارس پریرا می‌توانست با یک ضربه سر دروازه پرسپولیس را باز کند اما ضربه سر این مهاجم به اوت رفت.

دقیقه ۶۴: پرسپولیس صاحب یک ضربه ایستگاهی شد. مسلمان با ارسال توپ روی دروازه فرصت خطرناکی برای پرسپولیس ایجاد کرد و در ادامه با برگشت توپ فرشاد احمدزاده این فرصت را داشت که دروازه استقلال خوزستان را باز کند که ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۸: شاگردان عبدالله ویسی باز هم صاحب ضربه ایستگاهی شدند و این بار با ارسال توپ روی دروازه رحیم مهدوی زهیوی می‌توانست با ضربه سر دروازه ایمان صادقی را باز کند اما ضربه این بازیکن هم از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۷۵: روی ارسال توپی که از سمت راست انجام شد، میثم میردورقی فرصت خوبی برای باز کردن دروازه به دست آورد اما ضربه سر این بازیکن هم راهی به دروازه پیدا نکرد.

ترکیب پرسپولیس: ایمان صادقی، امید عالیشاه، محسن بنگر، احمد نوراللهی (رضا خالقی‌فر، ۸۱)، مهدی طارمی، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی نیا، محمد انصاری، لوکا ماریچ، رامین رضاییان و محسن مسلمان

ترکیب استقلال خوزستان: فرناندو ده خسوس، محمد طیبی، دانیال ماهینی، موسی کولیبالی، میثم دورقی، حکیم نصاری (فرشاد سالاروند، ۷۱)، رحیم مهدوی زهیوی (فرشاد جانفزا، ۸۱) ، حسن بیت سعید، عقیل شعیبی کعبی، مهدی زبیدی، علی‌اصغر عاشوری (ادواردو سوارس، ۵۶)

بازی پرسپولیس – استقلال خوزستان

، ، ،
close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید