بچه دار شدن دختر ۱۲ ساله و پسر ۱۳ ساله

زن و شوهر ۱۲ ساله بچه دار شدند + عکس

بچه دار شدن زن و شوهر ۱۲ و ۱۳ ساله

madare javan_www.roozpatogh.ir_1

زن و شوهر ۱۲ ساله بعد از ازدواج کردن در سن کم باردار شده و بچه شان نیز به سلامت به دنیا آمده است. بچه این زن و شوهر ۱۲ و ۱۳ ساله دختر است که عکسی از آنها را میتوانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

 

نوزاد دختر این زن و شوهر کم سن و سال ۳ کیلو و ۱۸۰ گرم وزن دارد. رسانه های بریتانیای بر اساس دلایلی تصویر صورت این مادر کم سن و سال که به همراه شوهرش در دبستان ابتدایی نیز درس میخوانند را منتشر نکرده و به صورت شطرنجی در رسانه ها منتشر کرده است. مادر بزرگ این دختر بچه ۲۷ سال سن دارد و در شهر لندن نیز زندگی میکند.

این پدر و مادر با همدیگر تصمیم گرفته اند که بچه شان را خودشان نگهداری کنند. این نیز از عجایبی ست که زیاد هم به نظر رسانه های بریتانیایی عجیب نیست و امری معمول در این کشور است که زن و شوهری کم سن و سال با یکدیگر ازدواج کرده و صاحب فرزندی شوند.

باردار شدن زن ۱۲ ساله ،بچه دار شدن زن و شوهر ۱۲ ساله ،بچه دار شدن زن کم سن ،بچه دار شدن و نمایش آن ،تصاویری از بچه دار شدن ،جدیدترین تصاویر از زن و شوهر کم سن و سال ،حامله شدن زن ۱۲ ساله ،زن و شوهر ۱۲ ساله و بچه شان زن ، شوهر کم سن ،عروسی دختران کم سن ،عکس بچه زن و شوهر کوچک ،عکس جدید از زن و شوهر کم سن ،عکس های جدید از بچه دار شدن، فیلم مبتذل کم سن و سال، کلیپ جدید سال۹۳ از بچه دار شدن، کلیپ های آموزشی مامایی ،کلیپ های آموزشی پرستاری بچه دار شدن ،کلیپی از بچه دار شدن کوچک ترین زن و بچه

، ، ، ، ، ، ، ، ، ،
close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید