تحریف واقعیات دوران دفاع مقدس

 تحریف واقعیات دوران دفاع مقدس

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سپاه نیوز، سردار سرتیپ پاسدار علی فضلی جانشین ستاد مرکزی راهیان نور کشور از یادمان والفجر۸ واقع در حاشیه رودخانه اروند رود بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت های فرهنگی و خدماتی نیروی دریایی سپاه در این یادمان قرار گرفت.

وی در جریان این بازدید در اجتماع گروهی از زائران راهیان نور و خادمان فرهنگی و پشتیبانی نیروی دریایی سپاه در یادمان والفجر هشت، گفت: تلاش قرارگاه راهیان نور سپاه ایجاد تسهیلات و خدمات برای زیارت کاروان های اعزامی از سراسر کشور از مناطق یادمانی دوران هشت سال دفاع مقدس است.

وی افزود: هدف از این تلاش ها، تحقق زیارت با معرفت است به گونه ای که اندوخته ای از معنویت و روحانیت و معرفت به اندوخته های زائران افزوده شده باشد.

فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: برای تحقق حضور زائران در قدمگاه شهیدان و ایثارگران دوران هشت سال دفاع مقدس در دو بخش فعالیت صورت می گیرد که یک بعد آن سخت افزاری و بعد دیگر نرم افزاری است.

وی افزود: اگر چه ۹۰ درصد کار برای حضور زائران سخت افزاری است اما ۱۰ درصد دیگر که بخشی از آن به راویان و مدیران و متولیان امور تبلیغی و فرهنگی بر می گردد، به منزله ستون کار است و اگر به این ۱۰ درصد خدشه ای وارد شود، به ۹۰ درصد دیگر آن نیز خدشه وارد شده است و به عبارت دیگر، این۹۰ درصد در راستای آن ۱۰ درصد است.

سردار فضلی در ادامه بر اهمیت مراقبت و حساسیت همه مجموعه ها برای جلوگیری از رخنه تحریف در واقعیات دفاع مقدس، گفت: اگر چه دوران دفاع مقدس ما مستند به هزاران سند خدشه ناپذیر و مشهود به شهادت هزاران رزمنده ایثارگری است که جمع زیادی از آنان هنوز هم سفیران ارزشمند این دوران هستند اما جلوگیری از نفوذ تحریف در واقعیات دوران دفاع مقدس یک مسئولیت همگانی است.

وی در ادامه خطاب به راویان دفاع مقدس افزود: شما در واقع کادر ساز این انقلاب هستید و قبل از دیگران نباید اجازه رخنه کوچکترین تحریف در تاریخ دفاع مقدس را بدهید.

 تحریف واقعیات دوران دفاع مقدس

close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید