ترس و وحشت فرزندان از مادر بی رحمشان

من با فرار از خانه‌مان وحشیگری‌های مادرم را به پلیس گزارش کردم.

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از ایران، یک مادر امریکایی که در سال ۲۰۰۷ میلادی به جرم شکنجه سه فرزندش راهی زندان شده بود بزودی آزاد خواهد شد.

به‌گزارش شبکه‌های خبری این زن ۷۰ ساله به‌نام «یونیس اسپاری» در سال ۲۰۰۷ میلادی پس از ۱۹ سال آزار و اذیت سه فرزندش راهی زندان شده بود. این زن بزودی طی دادخواستی از زندان آزاد خواهد شد و این موضوع نگرانی فرزندان وی را به‌همراه داشته است.اطلاعات پلیس نشان می‌دهد که متهم (یونیس) طی ۱۹ سال به کودکان خود گرسنگی داده بود و آنها را بشدت کتک می‌زد.

در حال حاضر «ویکتوریا ایوانز» یکی از فرزندان این زن از آزادی مادرش از زندان ابراز نگرانی کرده است. وی رفتار مادرش را سادیستی و خشن توصیف کرده و می‌گوید که خبر آزادی مادرش از زندان باعث نگرانی و استرس شدیدش شده است.

«ویکتوریا» در حال حاضر ۲۸ سال سن دارد اما با این وجود هنوز از مادرش می‌ترسد.وی اضافه می‌کند: مادرم یک بیمار روانی است و آزادی او از زندان اشتباه است. وی طی سال‌های گذشته کارهایی با من و خواهر و برادرم انجام داده که به ذهن هیچ‌کس نمی‌رسد.مادرم باید ۴۰ سال را پشت میله‌های زندان سپری می‌کرد اما درخواست تجدید نظر وکلایش باعث آزادی او پس از هفت سال زندان شده است.

«ایوانز» دختر این زن می‌گوید: من با فرار از خانه‌مان وحشیگری‌های مادرم را به پلیس گزارش کردم و پلیس موضوع را پیگیری کرد. مادرم پس از دستگیری ادعا کرده بود که بی‌گناه است اما قاضی وی را به پرداخت ۸۰ هزار پوند و گذراندن سال‌ها زندان محکوم کرده بود اما متأسفانه وی بزودی آزاد خواهد شد که این موضوع تبدیل به کابوس در زندگی من شده است.

close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید