توصیه ۴۸ ساعته یک استقلالی به شفر

توصیه ۴۸ ساعته یک استقلالی به شفر

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید این تیم در زمین به یک رهبر نیاز دارد تا بتواند سایر بازیکنان را هدایت کند.

به گزارش مشرق، میرشاد ماجدی در خصوص رویارویی پرسپولیس و استقلال د دربی هشتاد و پنجم گفت: اعتماد به نفس و مسائل روحی و روانی می تواند برای دو تیم تاثیرگذار باشد. استقلال پس از تغییرات انجام شده در کادر فنی اش یک مقدار از لحاظ روحی بهتر شده و با انگیزه بیشتری بازی می کند. آبی پوشان به یک رهبر در زمین نیاز دارند تا بتواند تیم را هدایت کند.

وی تاکید کرد:

بخش اعظم این دیداربیشتر به مسائل روحی و روانی بر میگردد و هر تیمی که از این حیث سرتر باشد موفقیت با او است.

پیشکسوت استقلال در خصوص وینفرد شفر سرمربی استقلال نیز گفت:

این مربی آلمانی از تجربه بالایی برخوردار است و رزومه خوبی دارد. شفر تاثیر بسزایی در استقلال گذاشته اما تنها نقطه مبهم برای او حواشی ۴۸ ساعت قبل از دیدار است که می تواند شرایط را برای او سخت کند. بنابراین شفر باید مراقب باشد. این حواشی همانند مصاحبه های منفی، خواب و خوراک بد و مسائل دیگر است که می تواند شرایط را برای استقلال بحرانی کند اما اعتقاد دارم شفر مربی حرفه ای است و می تواند بر این مسائل تسلط پیدا کند.

وی درخصوص بازگشت مهدی قائدی به تمرینات استقلال نیز گفت: از قائدی در این مدت هم صحبت های مثبت انجام شده و هم منفی اما نباید زیاد به این مسئله پرداخت زیرا او بیشتر از خود استقلال مطرح می‌شود. قائدی یک بازیکن جوان است و باید بزرگان استقلال به او کمک کنند تا قائدی، قاعده بازی در استقلال را یاد بگیرد. او از شهرستان به تهران آمده و خیلی جوان و بی تجربه است. وظیفه یادگیری حضور در تیم بزرگی چون استقلال به عهده کاپیتان های تیم است تا به او یاد بدهند که کارهایی که باعث دوری او از استقلال می‌شود را انجام ندهد.

پیشکسوت استقلال در پایان و در خصوص حضور هواداران استقلال در دیدار روز پنجشنبه گفت: طرفداران استقلال همیشه و در همه حال کنار تیمشان بودند. مدتهاست که شرایط سختی را گذرانده اند  وامیدوارم در این دیدار تیمشان پیروز و شاد به خانه هایشان بازگردند. آرزو می کنم  روز پنجشنبه شاهد بی اخلاقی روی سکوها نباشیم و هواداران تنها تیم محبوبشان را حمایت کنند.

 

 

 

 

 

 

توصیه ۴۸ ساعته یک استقلالی به شفر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید