ثبات نرخ ارزعلت اصلی آرامش در بازار است

ثبات نرخ ارزعلت اصلی آرامش در بازار است

تهران بزرگ – ایرنا – رئیس اتحادیه دستگاه های صوتی و تصویری و تلفن همراه تهران با بیان این که کاهش نرخ ارز تمام فعالیت های اقتصادی راتحت تاثیر قرارداده است، افزود : ثبات نرخ ارز علت اصلی آرامش در بازار است

ˈابراهیم درستیˈ روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا، جو حاکم بر بازار های ایران را جوی روبه آرامش عنوان کرد و اظهار کرد: اکنون فروشنده ، کالایی را به امید آنکه در آینده گرانتر شود خریداری نمی کند و شرکت های توزیع کننده، کالاها را به موقع توزیع می کنند و این نتیجه آرام شدن بازار است.

وی رویکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت که اهمیت ویژه ای هم برای صنعت، هم برای معدن وهم برای بخش تجارت قایل شده است را رویکردی مثبت ارزیابی کرد و آینده را بخصوص در بخش دستگاه های صوتی و تصویری و تلفن همراه بهتر از وضع موجود برآورد کرد.

درستی، با بیان این مطلب که هرچه ارزش ریال در مقابل ارزهای دیگر بهتر شود، وضع کالاهایی که وابستگی به نرخ دلار دارند بهتر خواهد شد، افزود: قوی ترشدن ریال یکی از دلایل کاهش قیمت ها خواهد بود.

وی آرام شدن بازار را یکی از مهمترین عوامل کاهش قیمت ارزیابی کرد واثر آن را بر استیفای حقوق مصرف کنندگان مثبت دانست.

درستی، وضع رونق بازار دستگاه های صوتی و تصویری و تلفن همراه تهران را همراه با رکود عنوان کرد و درعین حال وجود شتاب در خرید و فروش را منتفی دانست.

رئیس اتحادیه دستگاه های صوتی و تصویری و تلفن همراه تهران منتفی شدن شتاب در خرید و فروش در بازار را از عوامل کاهش قیمت ارزیابی کرد و اظهار امیدواری کرد با تثیبت قیمت ارز در سایه توافق با گروه ۵+۱ ، آغازی برای سرمایه گذاری شرکت های خارجی در کشور شود .

، ، ، ، ،
close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید