جشنواره شعر فجرجای ضدانقلاب نیست

جشنواره  شعر فجرجای ضدانقلاب نیست

به گزارش سرویس فضای مجازی خبرگزاری فارس، حسین اسرافیلی، عضو شورای سیاست گذاری جشنواره شعر فجر در گفتگو با نسیم در خصوص حاشیه‌های اخیر جشنواره شعر فجر در خصوص رایزنی با یدالله رویایی برای حضور در بخش‌ بین الملل هشتمین دوره جشنواره شعر فجر گفت: شورای سیاست گذاری جشنواره شعر فجر تنها دو جلسه را با حضور اعضا تشکیل داده است، یک جلسه معارفه با حضور معاون فرهنگی و جلسه دیگر انتخاب دبیر جشنواره بوده است.

وی افزود: آن طور که شنیده ها حاکی است، آقای کاکایی ظاهرا یک سری افراد مثل حافظ موسوی و شمس لنگرودی را به عنوان مشاور انتخاب کرده اند و از آنها خواسته اند که افرادی که به نظرشان می توان در جشنواره تقدیر و تجلیل کرد و یا از آنها دعوت کرد را نام ببرند و آنها هم از امثال یدالله رویایی نام برده اند.

اسرافیلی با اشاره به شعار جشنواره شعر فجر و حضور جریان‌های مختلف ادبی در این دوره گفت: حضور نحله‌های مختلف در جشنواره درست است، اما جشنواره شعر فجر نباید جای کسانی باشد که چندین سال است مقابل انقلاب اسلامی ایستاده اند و بیانیه های مختلف علیه نظام امضا کرده اند.

این شاعر در ادامه افزود: امثال رویایی از ابتدا در کنار امریکا و اسرائیل ایستادند و علیه نظام شعر گفتند. در دوران سال جنگ تحمیلی در مقابل آن بی رحمی ها تماما سکوت کردند.

اسرافیلی تاکید کرد: این شاعران باید صدایشان در همان طرفی که هستند شنیده شود. جشنواره شعر فجر جای صدای چنین افرادی نیست که همیشه مقابل این ملت بودند.

وی در خصوص جلسه بعدی شورای سیاست گذاری گفت: این جلسه فردا تشکیل می شود و این مسائل بررسی خواهد شد.

جشنواره  شعر فجرجای ضدانقلاب نیست

منبع خبر: خبرگزاری فارس http://www.farsnews.com/

close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید