حمایت ایتالیا از حضور زنان ایرانی در ورزشگاه

حمایت ایتالیا از حضور زنان ایرانی در ورزشگاه

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: ورزش یک مسئله جهانی است و بانوان ایران هم باید از آن استفاده کنند.
مائورو بروتو
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا پس از شکست ۳ بر صفر تیمش مقابل تیم ملی کشورمان در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی به خبرنگاران گفت: با توجه به نتیجه کسب شده نمی توان صحبتی کرد. از مردم ایتالیا عذرخواهی می کنم. بعضی از بازیکنانم انگار نمی دانستند برای چه تیمی بازی می کنند و نمایش خوبی نداشتند. از تمامی تماشاگران ایرانی هم برای این نمایش ضعیف عذرخواهی می کنم.

سرمربی تیم ملی ایتالیا درخصوص عدم استفاده از ستارگانی چون زایتسف بیان کرد: زایتسف تنها یک بازیکن است نه یک تیم؛ اصلا بابت بازی ندادن به بازیکنانم تاسف نمی خورم و نیاوردنشان به لهستان و ایران را اشتباه نمی دانم.

وی پیرامون اعتراض شدید خود به داوری خاطر نشان کرد: من به داوری و قضاوت بازی اعتراضی نداشتم. بلکه اعتراض من به نحوه استفاده از ویدئو چک بود. فلسفه FIVB سرعت بخشیدن به بازی بود اما می بینیم که سرعت بازی را خیلی می گیرد و اگر قرار است اینگونه باشد همان بهتر که نباشد. البته لازم است اعلام کنم این موضوع به هیچ وجه توجیه باخت ما در برابر ایران نیست.

بروتو در مورد مصاحبه تصویری خود و بازیکنان ایتالیا در حمایت از ورود بانوان ایرانی به ورزشگاه ها که در شبکه های اجتماعی پخش شده بود، اظهار داشت: تمام صحبت های ما در مورد ورزش است و ورزش یک مسئله جهانی است و همه باید از آن استفاده کنند.

ایشان در پایان نمایش تیم خود در برابر ایران را اصلا مطلوب ندانست و گفت : این زیر صفر درصد از توانایی تیم من بود. اما این همان تیم بود که در لهستان با نتیجه سه بر دو مغلوب شد. من به این تیم باور دارم. البته آنها در برابر ایران نتوانستند قابلیت های خود را به نمایش بگذارند.

منبع: مائورو بروتو: اگر ویدیو چک این است همان بهتر که نباشد

حمایت ایتالیا از حضور زنان ایرانی در ورزشگاه

، ، ، ، ،
close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید