خاتمی پاسخ هاشمی را بدهد

خاتمی پاسخ هاشمی را بدهد

به گزارش جهان، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  فارس، با اشاره به ادعای هاشمی رفسنجانی در مورد تقلب در انتخابات سال ۸۴، گفت: این اظهارات ادامه تفکر فتنه است که در ذهن برخی از این افراد وجود دارد و این افراد متأسفانه هنوز نخواسته‌اند حق را بپذیرند؛ البته آقای خاتمی به عنوان برگزارکننده انتخابات ۸۴ پاسخ آقای هاشمی رفسنجانی را بدهد.

وی افزود: این افراد خودشان بهتر از همه می‌دانند که در ایران اسلامی تقلب به این وسعتی که مورد ادعای آنهاست صورت نمی‌گیرد و همیشه دولت پیروز در انتخابات از نظر فکری با دولت قبلی که برگزارکننده انتخابات بوده متفاوت بوده است.

عضو هیأت رئیسه اصولگرایان مجلس با بیان اینکه مردم در هر دوره از انتخابات بر اساس آنچه تشخیص داده‌اند عمل کرده‌اند، اظهار داشت: این قبیل اظهارات توهین به شعور مردم است که پای صندوق‌های رأی آمده و گزینه مورد نظر خود را انتخاب کرده‌اند.

حاجی‌دلیگانی همچنین خاطرنشان کرد: اظهارات اینچنینی از نظر مقبولیت یک نوع دهن‌کجی به آرای بالای مردم است و از نظر مشروعیت نیز از آنجایی که ولی فقیه حکم رئیس‌جمهور را تنفیذ می‌کند چنین اظهارنظری خلاف شرع است.

وی افزود: من فکر می‌کنم که آقای هاشمی نوعی کینه‌ورزی نسبت به مردم و نیز اسلامیت نظام پیدا کرده است که اینگونه اظهاراتی را مطرح می‌کند.

خاتمی پاسخ هاشمی را بدهد

منبع خبر: جهان نیوز http://jahannews.com

close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید