خوشحالی قهرمان تکواندوی جهان از قهرمانی در جام فجر

خوشحالی قهرمان تکواندوی جهان از قهرمانی در جام فجر

قهرمان تکواندوی جهان از این که توانست در مسابقات جام فجر هم قهرمان شود، ابراز خوشحالی کرد.

بهنام اسبقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در مورد سطح این دوره از مسابقات جام فجر اظهار کرد: این دوره از رقابت‌ها نسبت به مسابقات دوره قبل در سطح بسیار بهتری برگزار شد و از این بابت خوشحالم. در این دوره یکی از حریفانم که نایب قهرمانی اروپا و مدال جهانی را در کارنامه داشت، حاضر بود. در تمام اوزان مدال‌آوران جهانی حضور داشتند و همین مساله باعث شده بود سطح مسابقات بالا باشد.

وی در مورد کیفیت حضور تکواندوکاران ایرانی هم افزود: نمایندگان ایران هم در شرایط خوبی در این مسابقات شرکت کرده بودند. بازیکنان سرشناس ایران در این مسابقات مبارزات خوبی را به نمایش گذاشتند ولی البته باید بگویم که سطح تکواندوی ایران بالاتر از اینهاست.

قهرمان تکواندوی جهان در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کرد در این دوره از رقابت‌ها قهرمان شود، گفت: به شخصه عادت ندارم در مورد مدال صحبت یا به آن فکر کنم. همیشه اول به این فکر می‌کنم که نمایش خوبی ارائه کنم و زحماتی را که کادر فنی و بقیه برایم کشیده‌اند، به خوبی پاسخ دهم و شرمنده کسی نباشم. خدا را شکر در این مسابقات هم همین‌طور شد.

وی در پاسخ به این سوال که داوری‌های این مسابقات چطور بود، گفت: کاری به داوری‌ها نداشتم و مشغول انجام مبارزات خودم بودم اما مورد خاصی نبود و داوری‌ها هم خوب بود.

اسبقی در مورد زمان شروع اردوهای تیم ملی بزرگسالان گفت: فکر می‌کنم اردوها از فردا (شنبه) شروع شود و خودمان را برای اعزام به تورنمنت هلند آماده کنیم. نام من در لیست اعزامی به این رقابت‌هاست و تلاش می‌کنم تا مبارزات خوبی را به نمایش بگذارم و با کسب عنوانی خوب رنکینگ خودم را برای المپیک بهتر کنم.

خوشحالی قهرمان تکواندوی جهان از قهرمانی در جام فجر

close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید