داوطلبان انتخابات شوراهای روستا به روش الکترونیکی ثبت نام کنند

داوطلبان انتخابات شوراهای روستا به روش الکترونیکی ثبت نام کنند

داوطلبان انتخابات شوراهای روستا به روش الکترونیکی ثبت نام کنند

مراغه – ایرنا – فرماندار هشترود از داوطلبان انتخابات شوراهای روستا خواست تا با توجه به وضعیت قرمز شهرستان در صورت امکان بدون حضور در محل فرمانداری و به روش غیرحضوری ( الکترونیکی ) ثبت نام کنند.

امین امینیان روز یکشنبه در بازدید در محل ثبت نام داوطلبان ششمین دوره شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی بر عدم نیاز به مراجعه حضوری و فیزیکی با توجه به شرایط قرمز شهرستان از نظر شیوع کرونا تاکید کرد.

وی از داوطلبان شرکت در انتخابات شورای اسلامی روستاها خواست تا جهت صیانت سلامت خود و دیگر شهروندان و عوامل ثبت نام تا حد امکان از روش های الکترونیکی بدون حضور در محل برای ثبت نام استفاده کنند و همچنین به جهت جلوگیری از تراکم شدید و تجمع در روزهای پایانی ثبت‌نام خود را به هیچ عنوان به روزهای آخر موکول نکنند.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان هشترود خاطرنشان کرد: همه علاقه مندان ساکن در هریک از بخشهای شهرستان می توانند در انتخابات شوراهای روستا داوطلب شوند و مشکلی از بابت محل سکونت وجود ندارد.

فرماندار شهرستان هشترود با این مهم که توسعه بدون مشارکت فعال مردم به خصوص نخبگان یک منطقه امکان پذیر نیست از همه نخبگان، فرهیختگان، دلسوزان و علاقه مندان به توسعه شهرستان دعوت کرد تا در انتخابات شوراهای اسلامی ثبت نام کنند.

وی با تاکید بر رعایت و پایبندی به چهار رکن اصلی انتخابات یعنی مشارکت، سلامت، امنیت و رقابت خاطرنشان کرد: برگزاری یک انتخابات با شکوه و پرشور پشتوانه‌ قوی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است و همه باید با بهره گیری از ظرفیت رسانه‌ها و گروه‌های اجتماعی و اطلاع‌رسانی دقیق و امید آفرینی در جامعه زمینه و بستر انتخاباتی پر شور و آگاهانه با مشارکت حداکثری را در جامعه فراهم کنیم.

ثبت نام از داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا و تیره‌های عشایری از ساعت هشت صبح روز دوشنبه ۱۶ فروردین آغاز شده است و تا ساعت ۱۸ امروز ۲۲ فروردین ادامه دارد.
انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خردادماه امسال برگزار می‌شود.

2 thoughts on “داوطلبان انتخابات شوراهای روستا به روش الکترونیکی ثبت نام کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close vindow

آغاز بکار ائتلاف شهر خوب
آغاز بکار ائتلاف شهر خوب

مردم خوب رشت اینبار و در ششمین آزمون انتخاب شورا برای شهرشان شورایی ضعیف و بدور از درک واقعی از مسائل و مشکلات شهر نمی‌خواهند. از این رو، شرایط ایجاب می‌کند که در انتخابات شورای پیش رو، از حق قانونی و شهروندی خود به نحوی درست و شایسته استفاده کرده و برای داشتن شورایی قدرتمند، برخاسته از ارزشهای انسانی و معتقد به خدمتگزاری اقدام نمایند.