دبیر کل مجمع خیرین سلامت: خیرین ملی فکر کنند

رییس دانشگاه علو م پزشکی یاسوج به همراه معاونین این دانشگاه با سید رضا نیری دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش سرویس سلامت ایسنا، در این دیدار دکتر چمن رییس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ضمن طرح مشکلات بهداشتی و درمانی این استان گفت: طرح های خوبی حول محور سلامت در استان کهکیلویه و بویر احمد اجرا شده و اجرای این طرح‌ها نیز جای تقدیر و تشکر دارد.

وی افزود: متاسفانه در حال حاضر بیماران و همراهان آنها در استان با مشکلات فراوانی روبرو هستند. کمبودها و نیازهای فراوانی در منطقه وجود دارد و با کارکارشناسی و دسته بندی این مشکلات و انعکاس آنها به مراکز دولتی و غیردولتی تقاضای کمک کرده ایم.

وی ادامه داد: انتظارات به حق مردم و مسوولین ادارات ما را در این موضوع رنج می‌دهد، لذا تقاضای کمک‌های خیرین در رفع آلام بیماران را داریم .

در ادامه این دیدار سید رضا نیری دبیر کل مجمع خیرین سلامت ضمن خوش آمدگویی به رییس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و هییت همراه گفت :مشکلات حوزه بهداشت و درمان در همه جا وجود دارد و همه باید برای حل این مشکلات بکوشیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش تاکید کرد: بخشندگی در وجود همه مردم ایران اسلامی موج می زند و خیرین سلامت در تلاش هستند تا مشکلات موجود را رفع کنند ولی برخی مواقع این امکان فراهم نیست و ما توان خیلی از کارها را نداریم و گرنه این کارها در صورت توانایی قابل انجام بود .

نیری تاکید کرد: خیرین کشورمان باید به صورت ملی فکر کنند و تنها منطقه خود را نبینند و بدانند که مناطقی از کشور هستند که شدیدا نیاز به کمک دارند. نیری تصریح کرد :در برخی از نقاط کشور بیمارانی هستند که به لحاظ این کمبودها دچار مشکل می شوند. همه ما وظیفه داریم که از خیرین در شهرها گرفته تا مردم عزیز کاستی ها و نیازمندیهای درمان هموطنانمان خصوصا در مناطق محروم و کم برخوردار را مرتفع کنیم .

در این نشست مقررشد تیم کارشناسی با تحقیق دقیق مشکلات استان کهکیلویه و بویر احمد را دسته بندی و در رفع این مشکلات با همت خیرین تلاش نمایند . همچنین مقرر شد همایش تجلیل از خیرین با حضور خیرین تهرانی در استان برگزار شود.

منبع خبر: خبرگزاری ایسنا http://isna.ir/

، ، ،
close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید