درگیری در مرزهای غربی و شرقی ایران در راه است

درگیری در مرزهای غربی و شرقی ایران در راه است
محسن رضایی: به عنوان یک رزمنده می‌گویم، آماده باشید
اولین فرمانده سپاه که بر «رزمنده»‌ بودن خود تاکید داشت به پاسداران،‌بسیجیان و رزمندگان گفت که آمادگی کامل داشته باشند

محسن رضایی فرمانده سابق سپاه در دوران دفاع مقدس که بار دیگر به این نیرو بازگشسته است امروز در جمع خبرنگاران حاضر شد و  گفت که دمشن خواب‌هایی را برای امنیت ملی‌ما دیده است.
محسن رضایی بعد از سال‌ها بار دیگر به کسوت نظامی بازگشت و در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان دانشگاه امام حسین بار دیگر با لباس نظامی دیده شد. او بعد از این بازگشت در اولین اظهارنظرش که امروز صورت گرفت ضمن تشریح مصوبات مجمع تشخیص مصلحت نظام به مسائل منطقه و موضوعات نظامی پرداخت.
رضایی خود را یک «رزمنده معرفی کرد» و گفت: «من به عنوان یک رزمنده اسلام به همه پاسداران، ‌بسیجیان و همه رزمندگان جبهه اسلامی می‌گویم که آمادگی کاملی داشته باشید.»
اولین فرمانده سپاه پاسداران همچنین تاکید داشت که خبر‌های جدیدی در این باره دارد که دشمن برای ما خواب‌هایی دیده است: : اخبار و تحلیل‌هایی وجود دارد که خواب‌هایی برای امنیت ملی‌مان دیده‌اند.
رضایی با این مقدمه از نیروهای رزمنده خواست آمادگی کامل داشته باشند و تصریح کرد: «این بار باید بگوییم که اگر بخواهد اتفاقی در مرزهای ما بیفتد،‌ آنچنان جواب ما محکم و جدی باشد که توطئه‌هایشان تداوم نیابد و وقت ما را در سازندگی‌ و پیشرفت کشور نگیرد.
وی با بیان این‌که مجموعه تحرکات و تهدیداتی که از سوی آمریکا و اسرائیل با همدستی برخی از کشورهای منطقه آغاز شده است، گفت: اکنون نمونه‌هایی از این تحرکات را در کشورهای سوریه و یمن مشاهده می‌کنیم اما ظاهراً آنها برنامه‌های دیگری نیز دارند تا این ناامنی‌ها را به مرزهای غربی و شرقی کشورمان بکشانند.

درگیری در مرزهای غربی و شرقی ایران در راه است

2

، ، ، ، ،
close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید