دستاوردهای مهم سال ۹۲

دستاوردهای مهم سال ۹۲

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه قم گفت: با اینکه از لحاظ سیاسی به معنی واقعی حماسه اقتصادی محقق نشد، اما با انتخابات ۲۴ خرداد و راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه سیاسی در فضای سیاسی کشور تبلور پیدا کرد.

علیرضا محسنی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در ارزیابی خود از شرایط سیاسی کشور در سال ۹۲ اظهار کرد: به گفته سیاسیون، امسال هر جناحی در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرد و شاهد باشکوه‌ترین راهپیمایی برای جشن انقلاب بودیم که این خود نمونه تبلور حماسه سیاسی است.

وی ادامه داد: در مورد انتخابات ۲۴ خرداد نیز با اینکه خیلی از مردم فکر می‌کردند بعد از سال ۸۸ مشارکت چندانی صورت نمی‌گیرد اما با تدابیری که اندیشیده شد و حمایت بزرگان نظام مثل آیت‌الله هاشمی، انتخابات پرشوری را پشت سر گذاشتیم.

این فعال دانشجویی، تفاوت سال ۹۲ با سال‌های قبل از خود را ایجاد فضای پر امید در جامعه دانست و گفت: باز شدن فضای فرهنگی، اقتصادی و سیاسی با تغییر دولت منجر به ایجاد امید و نشاط بین مردم جامعه شد که یکی از پراهمیت‌ترین تفاوت‌های فضای سیاسی سال ۹۲ با دیگر سال‌ها بود.

محسنی با تاکید بر ضرورت ادامه رویه موجود، تصریح کرد: برای برقراری امید، نشاط و تداوم موفقیت در سال ۹۳، لازم است که رویکرد فعلی دولت ادامه‌دار باشد و البته امیدواریم برخی از ایرادهایی که به این دولت وارد است پایان یابد.

دستاوردهای مهم سال ۹۲

منبع خبر: خبرگزاری ایسنا http://isna.ir/

close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید