راز ام.اچ ۳۷۰ همچنان ناگشوده است

راز ام.اچ ۳۷۰ همچنان ناگشوده است

مسوولان امنیت دریایی استرالیا اعلام کردند بازیابی اشیاء شناور بدست آمده از آب های جنوب اقیانوس آرام نشان داد هیچکدام از این اشیاء مربوط به هواپیمای از دست رفته ام.اچ ۳۷۰ نبوده است.

به گزارش ایرنا، این اشیاء در کشتی ها مورد بررسی قرار گرفت و بازیابی آن ها نشان داد این تجهیزات ماهیگیری و کالای دیگر بوده اند و ارتباطی با هواپیمای ناپدیدشده خطوط هوایی مالزی نداشته اند.

خبرگزاری برناما روز دوشنبه به نقل از بیانیه سازمان امنیت دریایی استرالیا اعلام کرد هواپیماها همچنان به جستجو و ارایه گزارش از دیگر بخش هایی که در آن مکان ها اشیایی مشاهده شده است ادامه می دهند.

در این بیانیه تاکید شده است اشیاء مشاهده شده توسط هواپیماهای جستجوگر تا زمان انتقال به کشتی و بازیابی احتمال داده می شود مربوط به پرواز ام.اچ ۳۷۰ خطوط هوایی مالزی باشند و هیچ چیز تایید نمی شود.

هواپیمای بویینگ ۷۷۷ خطوط هوایی مالزی ساعت ۴۱ دقیقه بامداد ۱۷ اسفند ماه سال گذشته (۲۴ روز پیش) با ۲۳۹ مسافر و خدمه پرواز حدود یک ساعت پس از برخاستن از فرودگاه بین المللی کوالالامپور و در مسیر پکن از صفحه رادارها ناپدید شد.

این پرواز قرار بود ساعت شش و ۳۰ دقیقه همان روز در فرودگاه پکن به زمین بنشیند ، اما داده های رادارها پس از گذشت چند روز نشان داد هواپیما تغییر مسیر داده و احتمال داده می شود در جنوب اقیانوس آرام سقوط کرده باشد.

نتایج ملموسی از جستجوهای ۲۳ روزه در ۲۵۲ هزار کیلومتر مربع در جنوب اقیانوس هند توسط چند کشتی و ۹ هواپیما بدست نیامده است.

اکنون هشت کشتی از استرالیا، ژاپن، چین، کره جنوبی، آمریکا و مالزی در این عملیات جستجو شرکت دارند.

راز ام.اچ ۳۷۰ همچنان ناگشوده است

، ، ، ، ، ،
close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید