راه‌اندازی ۱۴ بازار میوه و تره‌بار جدید درتهران

راه‌اندازی ۱۴ بازار میوه و تره‌بار جدید درتهران

معاون خدمات شهری شهرداری تهران درباره برنامه سازمان میادین میوه و تره‌بار در راستای افزایش تعداد میادین و بازارهای میوه و تره‌بار، گفت: در حال حاضر ۱۸۶ میدان میوه و تره‌بار در سطح شهر فعال است که تا پایان سال ۱۴ بازار در سطح مناطق ۲۲گانه شهر به تعداد میادین و بازارهای موجود تابعه سازمان اضافه خواهد شد.

به گزارش سرویس«شهری» ایسنا، عبدالهی همچنین درباره ایجاد ناحیه صنعتی میدان مرکزی و بنکداری بیان کرد: زیرساخت‌های ناحیه صنعتی در ۲ فاز آغاز شده که فاز اول آن در سال گذشته به اتمام رسید و فاز دوم در برنامه و دستور کار سال جاری قرار دارد.

وی بیان کرد: ایجاد واحدهای تولید نان صنعتی نیز در ناحیه صنعتی میدان مرکزی مد نظر قرار گرفته که این واحدها در حال احداث است.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران ادامه داد: سازمان میادین میوه و تره‌بار؛ طبق سنوات گذشته با عرضه سبزی پاک، عرضه میوه به صورت بسته‌بندی و هچنین عرضه میوه‌های دست‌چین شده، در کاهش ضایعات میوه و تره‌بار در میادین اقدام خواهد کرد.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون ۳۰درصد از میوه و تره‌بار و بیش از ۲۰ درصد از پروتئین مورد نیاز شهروندان از میادین میوه و تره‌بار تامین می‌شود، عنوان کرد: طبق بررسی‌های به عمل آمده قیمت محصولات عرضه شده در میادین میوه و تره‌بار ۲۵ تا ۳۰ درصد کمتر از قیمت محصولات مشابه در سطح شهر است.

راه‌اندازی ۱۴ بازار میوه و تره‌بار جدید درتهران

، ، ،
close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید