رسانه ها وظیفه سنگینی برای تحقق شعار سال دارند

رسانه ها وظیفه سنگینی برای تحقق شعار سال دارند

تهران-ایرنا- مدیر شبکه شما با تاکید بر اینکه رسانه ها وظیفه سنگینی برای تحقق شعار سال رهبر انقلاب دارند، گفت: آحاد جامعه باید خواستار اقتصاد قوی و فرهنگ بالا مطابق با شان و هویت اسلامی و ایرانی باشند.

مسعود احمدی افزادی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا درمورد نامگذاری سال ۹۳ با عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی اظهار داشت: زمانی که مباحث اقتصاد و فرهنگ در حوزه شعار سال مطرح می شود به نظر می رسد یک تعبیر کاملا معنایی، معنوی و دینی را به همراه خودش دارد.

وی افزود: اقتصاد ما بدون معنویت و توجه به مقوله های فرهنگی ره به جایی نمی برد و فرهنگ هم برای رشد نیازمند یک اقتصاد پویا و قوی است.

مدیر شبکه شما گفت: فردی که اقتصاد مناسب و مطلوبی نداشته باشد طبیعی است که نمی تواند به معنا و معنویت و زیرساخت ها و زیربناهای فرهنگی توجه کند.

احمدی افزادی با بیان اینکه توجه به فرهنگ یعنی ارتقای زمینه های اقتصادی و فرهنگ کار و تلاش، خاطرنشان کرد: فرهنگ ما دینی است و در این فرهنگ کار و تلاش و کسب روزی حلال اولی تمامی کارها و همه فعالیت ها است.

وی اظهار داشت: جامعه در مرحله نخست برای تحقق مقوله اقتصاد و فرهنگ نیازمند عزم جدی است به گونه ای که تا زمانی که شهروندان اراده خواستن را صرف نکنند، نخواهند توانست به این مهم دست یابند.

وی تصریح کرد همچنین باید فعل خواستن را تبدیل به یک مطالبه عمومی در جامعه بکنیم چرا که نمی توان بخشی دارا این عزم و بخشی از جامعه فاقد این امر باشند؛ بنابراین آحاد جامعه باید خواستار اقتصاد قوی و فرهنگ بالا مطابق با شان و هویت اسلامی و ایرانی باشند.

مدیر شبکه شما ادامه داد: اگر این صدا از حنجره دل همگان درآید طبیعتا به پنجره قلب همه شهروندان جامعه نیز می نشیند.

وی با اشاره به فرمایش رهبری مبنی بر مدیریت جهادی اظهار کرد: متاسفانه در این گرانیگاه مهم شکاف های جدی وجود دارد و هم اکنون نیازمند یک مدیریت قوی در این زمینه هستیم.

وی با بیان اینکه هر کجا که خلل و شکاف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و غیره با وجود داشتن امکانات و نیروی انسانی پیدا شده نشان دهنده فقدان مدیریت متخصص است، اظهار داشت: البته مدیریت به منزله پیروی از مکاتب غربی نیست بلکه ترجمه مدیریت جهادی به معنای گفتمان انقلاب اسلامی است.

مدیر شبکه شما افزود: این شبکه صدا و سیما نیز سعی خواهد کرد تا مستندهای فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی بسیاری را که از مراکز کشور را که مقوله خودباوری، عزم ملی، اقتصاد خانوار و فرهنگ و باورهای سنتی تولید کرده را به روی آنتن ببرد.

وی خاطرنشان کرد: برنامه ای با عنوان ایران از نگاه شما در سال ۹۳ نیز به روی آنتن خواهد رفت که تمامی توانمندی های آحاد مردم در اقصی نقاط کشور را در باکس های خبری امیدبخش پخش خواهد کرد.

رسانه ها وظیفه سنگینی برای تحقق شعار سال دارند

close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید