رونمایی لیست انتخاباتی ائتلاف شهرخوب در مجموعه فرهنگی نارون رشت

رونمایی لیست انتخاباتی شهرخوب

رونمایی لیست انتخاباتی ائتلاف شهرخوب

رونمایی لیست انتخاباتی ائتلاف شهرخوب در مجموعه فرهنگی نارون شهر رشت. امروز دوشنبه مورخ ۲۴ خرداد سال ۱۴۰۰ مجمع ائتلاف شهر خوب از لیست انتخاباتی خود که متشکل از ۱۱ کاندیدای مطرح و مردمی کلانشهر رشت در انتخابات شورای اسلامی است رونمایی کرد.

به گزارش خبرنگار ائتلاف شهرخوب این همایش که به همت اعضای مجمع ائتلاف شهر خوب برگزار شده است، نتیجه تلاش شبانه روزی جوانان نخبه و متخصص در ستاد مرکزی ائتلاف و نشست های مجمع با کاندیداهای مختلف که منجر به تایید نهایی لیست کاندیداها توسط اعضای مجمع ائتلاف شهر خوب گردید می باشد.

اعضای ائتلاف شهرخوب در همین راستا در طول دوهفته گذشته نشست های مختلفی را با افراد مطرح در انتخابات شورای اسلامی شهر رشت برگزار نمودند و  پس از بررسی نظرات و برنامه های کاندیداها و پس از شور جمعی با اعضای مجمع و رای گیری در نهایت لیست ۱۱ نفره ای را منتشر  شد که امیدواریم مورد اقبال عمومی مردم خوب و فهیم کلانشهر رشت واقع گردد.

رونمایی لیست انتخاباتی شهرخوب
رونمایی لیست انتخاباتی شهرخوب

رونمایی از لیست انتخاباتی ائتلاف شهرخوب

لیست ۱۱ نفره کانداهای مورد حمایت ائتلاف شهرخوب به شرح زیر است:

رضا رسولی کد انتخاباتی ۴۷۹ که در دوره های چهارم و پنجم جزو اعضای اصلی شورای اسلامی شهر رشت بوده است.

کاظم نیکومنش کد انتخاباتی ۸۵۲

مسعود عباس نژاد کد ۵۹۴

هادی رمضانی ۴۹۲

ابوالفضل پورمجیب کد انتخاباتی ۲۴۹

حسین میربلوک  کد انتخاباتی ۷۸۹

مرتضی احمدی سراوانی  کد انتخاباتی ۱۴۶

یاشار میرجینی کد انتخاباتی ۷۹۵

سلمان عسگری کد انتخاباتی ۶۱۲

علیرضا مددی  کد انتخاباتی ۷۲۹

مهیار سماکچی  کد ۵۲۱

مهندس علیرضا رعدپیما با اشاره به اقبال عمومی ائتلاف شهر خوب و بازخوردهای مثبتی که در بدنه اجتماع از این کار جمعی گرفته شده اظهار امیدواری کرد که همچنان مردم خوب و فهیم رشت با اعتماد به خدمتگزاران خویش در ائتلاف از لیست منتشر شده ائتلاف شهرخوب حمایت نموده و با حضور پای صندوق های رای در تاریخ ۲۷ خرداد ۴۰۰ حماسه ای دیگر در حمایت از نظام جمهوری اسلامی و فرزندان خدمتگزار خود خلق نمایند.

، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

One thought on “رونمایی لیست انتخاباتی ائتلاف شهرخوب در مجموعه فرهنگی نارون رشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close vindow

آغاز بکار ائتلاف شهر خوب
آغاز بکار ائتلاف شهر خوب

مردم خوب رشت اینبار و در ششمین آزمون انتخاب شورا برای شهرشان شورایی ضعیف و بدور از درک واقعی از مسائل و مشکلات شهر نمی‌خواهند. از این رو، شرایط ایجاب می‌کند که در انتخابات شورای پیش رو، از حق قانونی و شهروندی خود به نحوی درست و شایسته استفاده کرده و برای داشتن شورایی قدرتمند، برخاسته از ارزشهای انسانی و معتقد به خدمتگزاری اقدام نمایند.