رویانیان: مشکلات تیم های پایه ما را آزار می دهد

رویانیان: مشکلات تیم های پایه ما را آزار می دهد

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس به منظور بررسی وضعیت تیم های پایه و همچنین رفع برخی مشکلات آنها نشست دوساعته ای با سرمربیان تیم های پایه پرسپولیس برگزار کرد.
رویانیان در این جلسه با تک تک سرمربیان تیم های امید، جوانان، نوجوانان و نونهالان به گفتگو پرداخت و ضمن بررسی وضعیت تیم و نتایج حاصله در جریان برخی مشکلات این تیم ها از نظر امکانات و مسائل مالی قرار گرفت و دستوراتی برای رفع برخی از مشکلات صادر کرد.
رویانیان در این جلسه خطاب به مربیان تیم های پایه اظهار داشت: در این دو سال سعی کردیم تحولاتی را در بحث فوتبال پایه و زیرساخت ها ایجاد کنیم اما می دانم که به رغم تحولات گسترده و بی سابقه برخی مشکلات تیم های پایه ما را آزار می دهد. به هر حال همان طور که می دانید تیم های پایه پرسپولیس در گذشته حتی زمینی برای تمرین کردن نداشتند اما ما سعی کردیم با فراهم کردن امکانات در ورزشگاه امام رضا(ع) بستر مناسبی را برای آماده سازی تیم های پایه ایجاد کنیم و به این منظور اقدام به تهیه تجهیزات و امکانات تمرینی ورزشی کردیم و شکر خدا که تیم های پایه در حال حاضر مشکل آن چنانی برای تمرین کردن ندارند و ما در این اندیشه هستیم که با توجه به دوری ورزشگاه امام رضا(ع) از مرکز شهر ورزشگاهی را در داخل شهر تهران برای تیم های پایه مان در نظر بگیریم.
رویانیان تصریح کرد: با تلاش های انجام شده و رعایت استانداردهای مدنظر AFC و فدراسیون فوتبال توانستیم یکی از ۸ باشگاهی باشیم که مجوز راه اندازی آکادمی فوتبال را مدت ها پیش دریافت کنیم. می خواهیم ساختمان مستقلی را برای آکادمی در نظر بگیریم تا آقای استیلی، پایان رأفت و ابوالقاسم پور معاونان رئیس آکادمی و سرمربیان تیم های پایه بتوانند بتوانند با استقرار در مرکز آکادمی برنامه های مد نظر را پیگیری کرده و ارتباطات هدفمندی را با مدارس فوتبال پرسپولیس در سراسر کشور برقرار نمایند تا این زنجیره بتواند با برنامه ریزی منظم و از پیش تعیین شده به اهداف عالیه ای که مد نظر ماست دست یابد.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به راه اندازی ۱۰۰ مدرسه فوتبال پرسپولیس در سراسر کشور گفت: ما با استفاده از پتانسیل باشگاه بزرگ پرسپولیس و هواداران توانستیم بدون هزینه کردن ۱۰۰ مدرسه فوتبال را در سراسر کشور افتتاح و راه اندازی نماییم. در حال حاضر تمامی استان های کشور از مدرسه فوتبال پرسپولیس بهره مند بوده و حتی در برخی استان ها چندین مدرسه فوتبال پرسپولیس در شهرهای مختلف راه اندازی شده است و بیش از ۲۰ هزار فوتبال آموز در این مدارس تحت آموزش هستند. این اقدام بزرگ علاوه بر جذب نوجوانان و جوانان این مرز و بوم به فضاهای ورزشی زمینه ساز شناسایی استعدادهای برتر و جلب آنها برای تیم های پایه پرسپولیس شد و خرسندم که می شنوم آقایان رحیم یوسفی و مرتضی فنونی زاده مربیان تیم نوجوانان پرسپولیس به همراه مدیران باشگاه از چندین مدرسه فوتبال پرسپولیس در شهرستان ها بازدید به عمل آورده و ضمن ارائه برنامه به آنها در حال شناسایی استعدادهای برتر هستند.
رویانیان در ادامه گفت: ما علاوه بر برخورداری از ۶ تیم پایه در تهران و حضور آنها در رقابت های باشگاه های تهران در استان مازندران با حمایت از تیم پرسپولیس قائمشهر از ۵ تیم بزرگسالان و پایه های پرسپولیس قائمشهر حمایت می کنیم که خوشبختانه این تیم ها توفیقاتی را به دست آورده و همه ساله استعدادهایی را به فوتبال کشور معرفی می کند. همچنین تا آنجا که اطلاع دارم آکادمی پرسپولیس در قزوین در سه – چهار رده سنی تیم هایی را در رقابت های باشگاهی شرکت داده و تیم های پایه ما در ارومیه که بنده از نزدیک بازدیدی داشتم توانسته اند در لیگ های استانی به عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی در فوتبال پایه استان آذربایجان غربی دست یابند و قرار است برای اولین بار تیمی از جوانان پرسپولیس با نام پرسپولیس ارومیه در رقابت های لیگ باشگاه های کشور شرکت کند. ما نزدیک به ۱۵ تیم پایه در سراسر کشور داریم و می خواهم پس از راه اندازی آکادمی و آغاز به کار ۱۰۰ مدرسه فوتبال در سراسر کشور روی تیم های پایه پرسپولیس در تهران تمرکز کرده و مشکلات آنها را مرتفع نمایم.
رویانیان در نشست با تیم های پایه بر توسعه فوتبال پایه با رعایت مسائل فرهنگی و اخلاقی تاکید کرد و از تلاش های مربیان تیم های پایه تشکر کرده و اعلام داشت به زودی برخی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری آنها را مترفع خواهد کرد.
حمید مطهری، مجید پروین، رحیم یوسفی و مرتضی فنونی زاده، ضیاء عربشاهی و بهروز سلطانی سرمربیان و مربیان تیم های امید، جوانان، نوجوانان و نونهالان پرسپولیس از جمله مربیانی بودند که در جلسه با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس حضور داشته و ضمن تشکر از توجه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به فوتبال پایه و تحولات به وجود آمده درباره برخی مشکلات تیم های خود درخواست هایی را از محمد رویانیان داشتند.
رویانیان: مشکلات تیم های پایه ما را آزار می دهد

منبع خبر: خبر آنلاین http://khabaronline.ir

close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید