زیباکنار میزبان مسابقات سراسری قرآن کریم کشور در سال ۹۵

زیباکنار،میزبان مسابقات سراسری قرآن کریم

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس سی‌و‌ نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به میزبانی استان گیلان و در شهر زیباکنار برگزار می‌شود.

در این دوره از رقابت‌ها که از تاریخ ۲۵ مهر‌ماه آغاز و تا ۷ آبان‌ماه ادامه دارد بیش از یک هزار نفر از برترین‌های استان‌های مختلف در رشته‌های متنوع قرآنی و در دو بخش خانم‌ها و آقایان با‌هم به رقابت می‌پردازند.این دوره از مسابقات در رشته‌های تلاوت تحقیق، ترتیل، حفظ ۲۰ جزء، حفظ‌کل و مفاهیم به همراه رشته‌های اذان، ابتهال، تواشیح و دعا‌خوانی برگزار می‌شود، البته تا سال گذشته مسابقات رشته‌های اذان، ابتهال، تواشیح و دعا‌خوانی به صورت مجزا برگزار می‌شد که از امسال همه مسابقات با هم تجمیع شده است.

سال گذشته مسابقات سراسری قرآن کریم به میزبانی استان کرمانشاه و مسابقات سراسری اذان، ابتهال، تواشیح و دعا‌خوانی به میزبانی استان تهران برگزار شد.

مسابقات سراسری قرآن کریم بزرگترین رویداد قرآنی کشور در عرصه مسابقات است که برترین‌های این رقابت‌ها به مسابقات مختلف قرآن جهان اسلام اعزام می‌شوند.

 زیباکنار میزبان مسابقات سراسری قرآن کریم کشور در سال ۹۵

این مطلب یک تبلیغ است.

هموطنان گرانقدر که به زیباکنار سفر میکنید .اطلاع داشتید که با شرایط ویژه ای که املاک پاسارگاد فراهم نموده میتونید به راحتی با پیش پرداخت ۰ میلیون تومان صاحب یک ویلای شیک و خوش ساخت بشید؟

میدونید که این امکان برای شما فراهم شده که ویلای دلخواه خودتون رو با نقشه مورد پسندتون فقط با پرداخت مبلغ ۲۰میلیون تومان از گروه مشاورین املاک پاسارگاد خریداری نمایید ؟  با شماره تلگرامی ۰۹۲۱۷۸۴۸۹۸۶ ارتباط بگیرید تا با شنیدن شرایط استثنایی هیجان زده بشید .

فقط با 20 میلیون تومان صاحی ویلا شوید
دهکده ویلایی پاسارگاد ۲

، ، ، ، ، ، ، ،
close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید