سعید عبدولی مغلوب حریف دانمارکی شد

المپیک ۲۰۱۶ ریو
سعید عبدولی مغلوب حریف دانمارکی شد

سعید عبدولی فرنگی کار وزن ۷۵ کیلوگرم کشورمان در مسابقات المپیک مقابل مادسن دانمارکی قرار گرفت و با ۱-۱ شدن این مبارزه ، به دلیل کسب امتیاز آخر توسط حریف دانمارکی، مغلوب شد

سعید عبدولی، فرنگی‌کار ملی‌پوش ایران در وزن ۷۵ کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست مسابقات کشتی بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو در مرحله یک هشتم نهایی با مارک مادسن از دانمارک روبه‌رو شد که این کشتی با تساوی ۱ – ۱ به پایان رسید و با توجه به امتیاز آخر کشتی‌گیر دانمارکی پیروز شد
با این شکست عبدولی باید منتظر کشتی‌های مادسن باشد تا در صورت صعود این کشتی‌گیر دانمارکی به فینال، در گروه بازنده‌ها برای مدال برنز تلاش کند.

57334396

رقابت‌های کشتی فرنگی بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو از ساعت ۱۷:۳۰ عصر امروز با مسابقات اوزان ۵۹ و ۷۵ کیلوگرم آغاز شد که در وزن ۷۵ کیلوگرم سعید عبدولی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مغلوب حریف دانمارکی شد.

عبدولی در این دیدار با نتیجه یک بر یک مغلوب مارک مادسن، دارنده ۴ مدال نقره جهان از دانمارک شد. وی سال گذشته در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات جهانی لاس‌وگاس نیز مغلوب این کشتی‌گیر دانمارکی شده بود.

مادسن در مرحله بعد نیز با نتیجه ۴ بر صفر از سد ویکتور نمس از صربستان گذشت تا عبدولی به ادامه کار امیدوار بماند. مادسن در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه یک بر صفر از سد پیتر باسی از مجارستان گذشت و فینالیست شد تا عبدولی شانس مبارزه در گروه شانس مجدد برای کسب مدال برنز را پیدا کند.

13950524001011_PhotoA

عبدولی در نخستین دیدار شانس مجدد به مصاف ویکتور نمس از صربستان خواهد رفت. وی در صورت پیروزی در این دیدار در رده‌‌بندی برای کسب مدال برنز به مصاف پیتر باسی خواهد رفت.

حمید سوریان نماینده وزن اول کشورمان نیز که در نخستین دیدارش مقابل حریف ژاپنی با نتیجه ۵ بر ۴ مغلوب شده بود با توجه به حضور حریفش در فینال شانس ادامه کار در گروه بازنده‌ها و کسب مدال برنز را پیدا کرد. وی در نخستین دیدارش در این مرحله ساعت ۲۳:۳۶ امشب به مصاف آلمات کبیسپایف از قزاقستان می‌رود.

سعید عبدولی مغلوب حریف دانمارکی شد

، ، ، ، ، ،
close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید