سیاسی: من را به گناه نکرده گرفته اند

مدیرعامل پرسپولیس پس از بازداشت؛ سیاسی: من را به گناه نکرده گرفته اند
مدیرعامل پرسپولیس معتقد است علت بازداشت وی به دلیل اهمال مدیران پیشین این باشگاه بوده است.

272

به گزارش خبرگزاری ایپنا، سیاسی که امروز صبح به دلیل شکایت طلبکاران پرسپولیس راهی دادسرا شده بود، بازداشت موقت شده است. این چهره اقتصادی و حالا ورزشی که در مدت حضور در باشگاه پرسپولیس نامی برای خود دست و پا کرده تا روز گذشته به دلایل دیگری تیتر اول روزنامه ها بود اما اتفاقات امروز نشان می‌ دهد، راهی پرچالش تر از آنچه او تصور می‌ کرد، منتظر اوست.

سیاسی درباره بازداشتش می‌ گوید: مطالبات کشتی گیرها، والیبالیست ها و موضوع شرکت اس آی اس و شرکت جنسیس هیچ ارتباطی به بنده ندارد اما دوستان لطف کردند و من را به دلیل آنکه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هستم و مسوولیت حقوقی دارم، بازداشت کردند.

273

موضوع مطالبات والیبالیست ها به دوره مدیرعاملی حجت الله خطیب در سال ۱۳۸۳ (ده سال پیش) برمی گردد و کشتی گیرها هم در سال دوم حضور محمد رویانیان در باشگاه پرسپولیس با این باشگاه قرارداد بسته اند و به دنبال مطالبات خود هستند. مساله شرکت اس آی اس هم که قرارداد آن در زمان محمد رویانیان بسته شده، موضوعی پیچیده است که به نظر می‌ رسید در نهایت باعث دردسر سیاسی بشود. اس آی اس حق بهره برداری در برند پرسپولیس را به مدت ۳ سال در اختیار گرفته بود اما این قرارداد امسال با یک اسپانسر تازه (معرفی شده از سوی وزارت ورزش) نقض شده است و حالا سیاسی باید پاسخگوی این موضوع باشد.

274

سیاسی می‌ گوید: من به جرم گناه نکرده، اینجا هستم. این موضوعات ریشه در گذشته پرسپولیس دارند و من زمانی برای حل آنها نداشته ام.

همچنین سیاسی درباره اینکه چرا برای او وثیقه صادر نشده گفت: برای من قرارداد بازداشت موقت صادر کرده اند و دادسرا نپذیرفت که با وثیقه ای متناسب با میزان شکایت آزاد بشوم.

، ، ، ،
close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید