سیمئونه :باید مقابل اسپانیول حواس‌جمع باشیم

سیمئونه :باید مقابل اسپانیول حواس‌جمع باشیم

به گزارش خبرگزاری فارس، دیگو سیمئونه پیش از دیدار امشب تیمش مقابل اسپانیول در ویسنته کالدرون اظهار داشت: اسپانیول در دور رفت عالی ما را شکست داد. آنها بازی خوبی را به نمایش گذاشتند. آگیره به خوبی برای این بازی آماده شده است و سرمربی باهوشی است. باید برای این بازی باهوش و حواس‌جمع باشیم. قبلا گفتم که تمام بازی‌ها حکم فینال را دارند و اکنون ۱۱ بازی باقی مانده است.

وی ادامه داد: آگیره مربی خوبی است که رکورد خوبی دارد. او همیشه کارش را با تمام باشگاه‌هایی که در آنها حضور داشته، عالی انجام داده است.

سرمربی اتلتیکو مادرید خاطرنشان کرد: پیروزی مقابل میلان برای باشگاه، هواداران و  بازیکنان بسیار مهم بود. حضور در میان برترین‌های اروپا بسیار مهم است؛ هرچند هنوز چیزی تضمین شده نیست اما این نشان می‌دهد که تیم ما در حال پیشرفت است. تیم با نتایجی که کسب می‌کند، هر روز بهتر می‌شود.

وی اضافه کرد: بهترین راه برای انگیزه گرفتن این است که حریفانمان را فراموش کنیم و به ورزشگاه خودمان نگاه کنیم که مملو از تماشاگر است و به این فکر کنیم که پوشیدن این پیراهن چه معنایی دارد تا ببینیم چه چیزی به دست می‌آوریم. برای همه حریف قدرتمندی هستیم.

سیمئونه :باید مقابل اسپانیول حواس‌جمع باشیم

منبع خبر: خبرگزاری فارس http://www.farsnews.com/

close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید