شناسایی و بازجویی تعدادی از مظنونان قتل دختر ۱۷ ساله

شناسایی و بازجویی تعدادی از مظنونان قتل دختر ۱۷ ساله

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی و بازجویی از تعدادی مظنونان به قتل عاطفه صالح زاده؛ دختر ۱۷ ساله دانش آموز این استان با هماهنگی دستگاه قضایی خبرداد.

 download (3)

‘ سردار غلامعباس غلامزاده گفت با تلاش های بی وقفه و شبانه روزی کارآگاهان مجرب نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد ، تعدادی از مظنونان قتل ‘ عاطفه صالحی مقدم ‘ شناسایی و موردبازجویی قرار گرفته اند.

وی با تاکید براینکه حضور مظنونان و بازجویی از آنها بمعنای ‘ مجرم ‘ بودن آنان نیست ، اظهارداشت: به مردم و مسوولان کهگیلویه و بویراحمد قول می دهیم که تیم های پلیسی از هیچ کوششی برای شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان این قتل فجیع دریغ نکرده و نخواهند کرد.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد افزود: مظنونان شناسایی شده با همکاری دستگاه قضایی مورد بازجویی قرار گرفته و می گیرند و موضوع قتل این دانش آموز بشدت از سوی نیروی انتظامی و دستگاه قضایی استان تحت پیگیری بوده و امیدواریم در کمترین زمان ممکن بتوانیم با همکاری مردم و این دستگاه به نتیجه نهایی برسیم.

images (10)

غلامزاده با تشریح قتل ‘ عاطفه صالحی مقدم ‘ در یاسوج ، خاطرنشان کرد: از زمان تماس خانواده مقتول تاکنون از هیچ کوششی برای به نتیجه رسیدن تلاش ها دریغ نکرده و نخواهیم نمود اما از مردم بویژه رسانه ها می خواهیم در این ارتباط ما را یاری دهند.

وی گفت: چگونگی ، دلیل یا دلایل و انگیزه یا انگیزه های قتل مقتول هنوز مشخص نیست اما برای پاسخ دادن به تمامی این سوالات ، جلسات متعدد و مستمری با حضور کارآگاهان باتجربه انتظامی برگزار و امیدواریم بزودی بتوانیم پاسخگویی به این سوالات را در رسانه ها به مردم اعلام کنیم.

images (11)

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با اظهار امیدواری از شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان این حادثه تاسفبار ، تصریح کرد: هنوز مستنداتی برای اعلام نهایی نمودن به مردم در زمینه چگونگی و چرایی قتل ‘ عاطفه صالحی مقدم ‘ وجود ندارد امابه محض مشخص شدن این مستندات با همراهی و همکاری دستگاه قضایی ، مطالب لازم مطرح خواهد شد.

وی افزود: افرادی که مظنون به قتل بوده اند شناسایی شده اند و تا مشخص نشدن نتیجه نهایی ،نمی توان فرد یا افرادی را ‘ مجرم و قاتل ‘ نامید اگرچه به مردم کهگیلویه و بویراحمد بویژه خانواده مقتول قول داده و می دهیم بشدت تمام پیگیر موضوع بوده و هستیم و نگرانی در این ارتباط نداشته باشند.

غلامزاده در پاسخ به این سوال که بنظر شما قتل ‘ عاطفه صالحی مقدم ‘ توسط یک فرد یا دسته جمعی انجام گرفته است؟ اظهارداشت: نمی توان اکنون گفت که این قتل توسط یک فرد و یا افرادی بوده چون پاسخ به این سوال نیاز به زمان دارد و زمان مشخص می کند که این قتل چرا و چگونه شکل گرفته است.

وی از رسانه های کهگیلویه و بویراحمد خواست با رعایت اصل اطلاع رسانی به افکار عمومی ، با هماهنگی نیروی انتظامی و دستگاه قضایی به انتشار اخبار در این ارتباط پرداخته تا التهاب در جامعه گسترش پیدا نکند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: هم استانی های بزرگوار مطمئن باشند که نیروی انتظامی و دستگاه قضایی برای رسیدن به نتیجه نهایی با تمام توان ، فعالیت های اطلاعاتی امنیتی خود را انجام داده و می دهند.

شناسایی و بازجویی تعدادی از مظنونان قتل دختر ۱۷ ساله

، ، ، ، ، ،
close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید