شناور “دیانته”رفع توقیف شد

شناور “دیانته”رفع توقیف شد

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از آزادی کشتی توقیف شده این شرکت در هند خبر داده و گفته است: شناور “دیانته” متعلق به کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران رفع توقیف و به مقصد ایران راهی شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،‌ محمد حسین داجمر – مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران- گفت: سرانجام پس از ماه‌ها تلاش و پیگیری و علی رغم کارشکنی‌های بانک HSH و پرداخت وجه الضمان تعیین شده توسط دادگاه هند، شناور “دیانته”متعلق به کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران رفع توقیف و به مقصد ایران راهی شد.

به گزارش ایسنا و بر اساس اطلاعات شبکه اطلاع‌رسانی مانا، وی به عوامل اصلی توقیف چند ماهه کشتی اشاره کرد و افزود: پیچیدگی سیستم قضایی هند و طولانی بودن موعد رسیدگی و همچنین کارشکنی‌های مکرر بانک مذکور از عوامل اصلی توقیف چندین ماهه کشتی “دیانته” بوده است.

داجمر تاکید کرد: کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران حقوق قانونی خود را بر علیه بانک HSH به دلیل توقیف غیرقانونی کشتی یاد شده پس از سپردن وجه الضمان و پذیرش دادگاه (به مدت پنجاه روز) حفظ کرده و اقدامات قانونی به منظور جبران خسارات ودریافت غرامت در این خصوص را در دستور کار خود قرار داده است.

شناور “دیانته”رفع توقیف شد

close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید