عقب نشینی احمدی نژاد از موضع خود در قبال رحیمی

عقب نشینی احمدی نژاد از موضع خود در قبال رحیمی: او بسیار مظلوم واقع شد/ شیشه خودروی احمدی نژاد شکست

احمدی نژاد گفته رحیمی و مشایی بسیار مظلوم واقع شدند

درحالیکه پیشتر محمود احمدی نژاد از اقدامات محمدرضا رحیمی اعلام برائت کرده و متعاقباً رحیمی نیز علیه او نامه ای نوشته است، صبح امروز رئیس جمهور سابق ضمن عقب نشینی از اظهارنظر پیشین خود، گفت که رحیمی و مشایی بسیار مظلوم واقع شده اند.
به گزارش «مثلث آنلاین» ؛ مراسم تشییع و استقبال رسمی از پیکر دیپلمات جان‌باخته کشورمان در مصلی تهران برگزار شد.
مراسم تشییع و استقبال از پیکر مرحوم غضنفر رکن‌‌آبادی اصل در حالی برگزار شد٬ که از میان مسئولان محمود احمدی نژاد و آیت‌الله امامی کاشانی به میان جمعیت آمدند.
در حاشیه تشییع مرحوم رکن‌آبادی٬ مردم که دور احمدی‌نژاد جمع شده بودند٬ سوال‌های اعتراض‌آمیز خود در مورد چگونگی هزینه پول‌های نفت٬ دلایل اختلاس و فساد و مسائلی از این دست را مطرح می‌کردند که رییس جمهور سابق در پاسخ به این سوال‌ها تنها به بیان جمله «موفق باشید» اکتفا کرد.
محمود احمدی‌نژاد در مورد رکن‌آبادی گفت: اینها ستاره‌های آسمان سیاست ایران هستند و من به آینده امیدوارم.
برخی از مردم در مورد رحیم مشایی و رحیمی از احمدی‌نژاد سوال می‌کردند که وی گفت: آنها انسان‌های خوبی هستند که بسیار مظلوم واقع شدند.
این موضع احمدی نژاد دقیقاً شبیه موضع او در ایام ریاستش بر دولت دهم است که تمام قد از اقدامات رحیمی و مشایی دفاع می کرد ، اما پس از صدور حکم دادگاه علیه رحیمی، از معاون خود اعلام برائت کرد!
بنا به اخبار رسیده ، شیشه خودروی حامل محمود احمدی‌نژاد در اثر فشار مردم شکست. اگر پس از آن سایت میدان ادعا کرد که شیشه خودروی وی از گذشته ترک برداشته بود و زمانی که وی ماشین را تحویل گرفته بد به علت ضربه تیتر ترکی روی شیشه خودروی وی باقی مانده بود. چرا که اساسا این شیشه های از جنس ضدگلوله است و تعویض آن هزینه زیادی دربر دارد.

، ، ، ،
close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید