علت خداحافظی مجیدی فاش شد!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانااو در جریان ایم مصاحبه علت خداحافظی مجیدی را فاش کرد .

بازگشت به کرج؟

خوشحالم بعد از یک سال و نیم به کرج آمدم. همچنین از اینکه دیدارهای سایپا در کرج برگزار می‌شود، خوشحالم زیرا حق آنها بود که اگر تیمی متعلق به استان البرز هستند، دیدارهای‌شان را هم باید در کرج برگزار کنند.

میزبانی سایپا ؟

در گذشته دلخوری داشتیم که ورزشگاه انقلاب کرج مشکلاتی دارد اما در بازی‌های قبلی شاهد بودیم شرایط ورزشگاه بهبود یافته و از استاندارد لازم برای برگزاری مسابقات لیگ برخوردار است.

احساس شخصی به سایپا ؟

خودم را از یک طرف هنوز وابسته به سایپا می‌‎دانم. درست است لوگوی استقلال روی پیراهنم است اما ۲۳ سال فعالیت ورزشی در باشگاه و همچنین کارخانه باعث شده است که همچنان خود را سایپایی بدانم، هرچند برای موفقیت استقلال هم از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهم کرد.

شرایط استقلال ؟

استقلال در یکی از بدترین شرایط خود قرار دارد زیرا بازیکنان اصلی خود را به دلیل محرومیت و آسیب دیدگی در اختیار ندارد. البته استقلال تیمی بزرگ است که باید در بدترین شرایط هم بازی‌های خوبی را انجام داد. در مجموع بازی سختی را پیش رو داریم زیرا مجبوریم ۳ امتیاز کامل را در این بازی کسب کنیم. امیدوارم در این بازی بسیار سخت و مشکل، مردم و هواداران از عملکرد هر دو تیم لذت ببرند.اما در شرایطی که نکونام و تیموریان را به دلیل محرومیت و خسرو حیدری را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم حنیف عمران‌زاده و محمد قاضی هم دو سه روز است که در تمرینات گروهی حضور یافته‌اند.

فیرات ؟

من از آقای فیرات خاطره خوبی دارم زیرا در زمانیکه هدایت سایپا را برعهده داشتم، در اردوی ترکیه شرایط برگزاری یک بازی تدارکاتی را برای‌مان فراهم کرد. ضمن اینکه ایشان نوع فوتبال و بازیکنان که کم کم توسط بنده به مجموعه اضافه می‌شد را حفظ کردند، یعنی کارمان را تائید کرده‌اند که این یک نقطه مثبت است.

سجاد شهباززاده ؟

خوشبختانه در فصل جاری به این بازیکن فضا داده شد تا مطرح شود. البته همان زمان هم من به امید نمازی گفتم که او را به کی‌روش معرفی کند که خوشبختانه در این فصل بازی‌هایش را پسندید و او را به تیم ملی دعوت کرد. بازی‌های سایپا در این فصل نشان داد بازیکنان باظرفینی در این تیم حضور دارند . سایپا مجموعه بازیکنان‌سازی است که در کنار نفرات جوان، بازیکنان با تجریه‌ای همچون صادقی، ایوبی و غلام‌نژاد را در اختیار دارد که می‌توانند به موفقیت تیم کمک کنند.

خداحافظی فرهاد مجیدی ؟

قبل از بازی با مس، ۱۰ دقیقه با فرهاد صحبت کردم. او گفت آخرین دوره مربیگری‌اش را در انگلیس سپری می‌کند و اگر به این کشور نرود، دو سال عقب خواهند افتاد. ضمن اینکه قرار شده است باشگاه الوصل سه ماه تیم جوانانش را در اختیار فرهاد مجیدی قرار دهد. این تصمیم خودش بود که قبلا اعلام نکرد تا تماشاگران بسیاری به ورزشگاه بیایند، همانند علیرضا منصوریان که پس از قهرمانی استقلال در فینال جام حذفی، خداحافظی باشکوهی داشت.

مشکلات مالی ؟

کادرفنی استقلال ۱۰ ماه است هیچ دریافتی هم نداشته است. بخشی از مطالبات سال گذشته را هنوز دریافت نکردیم و امسال هم بدون دریافت مبلغی، در باشگاه فعالیت می‌کنیم. اینکه آندو تیموریان مشکل مالی دارد، بحث مدیریتی که باید در باشگاه حل شود، به هر صورت او محروم بود و نمی‌توانست در این بازی ما را همراهی کند.به هرحال استقلال با ۱۶ تا ۱۷ بازیکن به کرج می‌آید.اما ما نباید به هیچ مسئله‌ای فکر کنیم و با تمام وجود به فکر پیروزی باشیم. ما تیم استقلال هستیم و اگر نیمی از بازیکنان هم نباشند، باید برای اعتلای نام تیم با تمام وجود بجنگند

،
close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید