عکس ندا مجری شبکه من و تو در سواحل خلیج فارس

عکس ندا مجری شبکه من و تو در سواحل خلیج فارس

ندا مجری شبکه من و تو

عکسی از ندا مجری شبکه من و تو را در سواحل خلیج فارس مشاهده میکنید. این مجری در صفحه شخصی اش در شبکه اجتماعی فیس بوک این تصویر را به اشتراک گذاشته است اشاره کرده است که خلیج فارس یکی از نقاط دیدنی دنیا ست که آرزوی هر کسی ست که یکبار در طول عمرش به این منطقه سفر کند.

“ندا جناب” مجری تلویزیون من وتو کیست؟

6465 210343 بیوگرافی ندا جناب + عکس

بیوگرافی ندا جناب + عکس

مجریان تلویزیونی به عنوان چهره های جنجالی در میان مخاطبان خود مطرح بوده اند،بی شک عملکرد و رفتار آنان نیز بواسطه حضور در رسانه زیر ذره بین بوده و با کوچک ترین لغزشی در آن به مراتب سریعتر از دیگر اخبار رسانه ای می شود.

به گزارش ای پاتوق به نقل از باشگاه خبرنگاران ، سایت ماهستیم تاکنون بیوگرافی بسیاری از چهره های تلویزیونی و سیاسی را تهیه و منتشر نموده که در برخی موارد از این مطالب در دیگر سایت ها و حتی نشریات داخلی استفاده شده است؛ از میان رسانه های ماهواره ای مسلما شبکه های اینترتایمنت (سرگرمی و …) مخاطبان بیشتری به خود اختصاص داده اند، اما آنچه که در چند سال اخیر یکی از شبکه های ماهواره ای «من وتو» را مورد توجه قرار داده عملکرد ضعیف رسانه های سنتی ماهواره بوده است که از این میان می توان به تلویزیون «حمید شب خیز» که به علت ورشکستگی مالی برنامه از لحاظ کیفی افت شدیدی داشته اشاره کرد و یا تلویزیون «علیرضا امیرقاسمی» …

تلویزیون من وتو با وجود سرمایه گذاری های دولتی انگلیس و نمایش چهره های جدید توانسته گوی سبقت را از دیگر شبکه های ماهواره ی برباید،این شبکه که در مجموع مخلوطی از شبکه های اینترتایمنت و سیاسی است توانست با پخش برنامه های جدید توجه مخاطبان ماهواره ی را به خود جلب کند اما در ادامه نتوانست به مانند گذشته به پخش برنامه ها طبق روال گذشته ادامه دهد.

تاکنون درباره مجریان تلویزیون من وتو دو بیوگرافی در سایت ماهستیم انتشار یافته که برای مشاهده میتوان اینجا و همچنین مشاهده بیوگرافی پانته آ مدیری اینجا کلیک نمائید؛ ندا جناب نیز یکی از مجریان تلویزیون من وتو می باشد.

6465 210162 بیوگرافی ندا جناب + عکس

ندا جناب اصالتا متولد تهران است ولی در شهراصفهان دوران نوجوانی و جوانی خود را سپری کرده است،آنچنان که گفته می شود ندا جناب در ایران یک ازدواج ناموفق داشته و پس از آنکه از همسر خود جدا می شود به خارج از کشور مهاجرت می کند،دا دارای مدرک کارشناسی در رشته حقوق از دانشگاه نجف آباد است. او از سال ۲۰۰۵ در تلویزیون طپش کار خود را آغاز کرد ،وی پس از قطع همکاری با این تلویزیون کار خود رادر تلویزیون من وتو از سر گرفت.

6465 210271 بیوگرافی ندا جناب + عکس

ندا جناب در تلویزیون من وتو برنامه ای با عنوان «چرا که نه» را اجرا می کند،برنامه ای که حدود یک و سال اندی از تولید آن می گذرد ولی هنوز ادامه داشته و دلیل آن نیز کمبود برنامه در این تلویزیون و از طرفی پر کردن اوقات تلویزیون من وتو می باشد.
 گفتنی است ندا جناب متولد سال ۱۳۶۱ می باشد.
 اگر چه انتشار عکس مجریان تلویزیون های ماهواره ی در اینترنت توسط خود آنها امری غیرمعمول است ولی کارکنان و مجریان من وتو بیشتر از سایر مجریان شبکه های ماهواره ی عکس های خود را در فضای مجازی انتشار می کنند که اقدام مذکور یکی از راههای جلب مخاطب می باشد.
6465 210291 بیوگرافی ندا جناب + عکس

 

دانلود برنامه آبی بی کران ،دانلود برنامه تونل زمان ،دانلود برنامه قهرمانان شبکه من و تو، دانلود برنامه نهایت خطر، دانلود تمامی قسمت های بفرمایید شام ،دانلود تمامی قسمت های چرا که نه، دانلود تک شو، دانلود ساکنین زمین، دانلود سرمایه‌ گذاری و ماجراهایش، دانلود قسمت های اتاق خبر، دانلود مرگ دور است،،سری جدید دانلود مستند پیام اضطراری ،دانلود ممکن و ناممکن، دانلود من و تو پلاس، دانلود چرا که نه ،عکس مجری های شبکه من و تو ،عکس ندا مجری شبکه من و تو ،عکس های جدید از ندا در شمال ،عکس های جدید از ندا من و تو، عکس های من و توی جدید ،عکس های ندا جدید ،پیج فیس بوک ندا ،مجری شبکه من و تو چرا که نه

، ، ، ، ، ، ، ،
close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید