فشار دولت بر مجلس

فشار دولت بر مجلس

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس بهرام بیرانوند طی تذکری در صحن علنی مجلس گفت: بعضی از رسانه‌های زنجیره‌ای با زیر سؤال بردن سواد سیاسی نمایندگان مجلس خوراک برای ضدانقلاب درست کرده‌اند تا به مجلس شورای اسلامی فشار بیاورند.

وی ادامه داد: این رسانه‌ها چون نمی‌توانند از همه مفاد تفاهمنامه دیکته‌ای دفاع کنند و چون نمی‌توانند از چهره آمریکا زشتیها را بزدایند، سعی می‌کنند با فشار به نمایندگان، صدای ملت را خاموش کنند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس اظهار داشت: سؤال اینجاست که چرا بعضی سعی می‌کنند وجهه امریکا را از آن همه خیانت و خباثت تطهیر کنند و چرا وقتی نمایندگان، متعرض رفتار آمریکا می‌شوند بعضیها جیغ می‌زنند؟ میزان رأی ملت است و ملت رأی به کفایت سیاسی نمایندگان داده است و نمایندگان حسب تجربه و اصول قطعی علم سیاست می‌دانند که آمریکا قابل اعتماد نیست و ام‌الفساد غرب است.

بیرانوند خاطرنشان کرد: تفاهم‌نامه دیکته‌ای نیز به شکلی است که همین‌ روزنامه‌های زنجیره‌ای جرأت و امکان دفاع از همه مفاد آن را ندارند زیرا آمریکایی‌ها به استناد همین تفاهم‌نامه به دنبال خدشه به حاکمیت ملی هستند و هم اعترافی به حق غنی‌سازی ندارند.

وی افزود :‌ آنچه می‌ماند هجمه رسانه‌ای به نمایندگان منتقد رفتار آمریکا و بعضی مفاد تفاهم‌نامه است که آن هم توسط شبکه خبری خاص شیفته غرب انجام می‌شود.

نماینده مردم بروجرد در خانه ملت اظهار داشت: ما نمایندگان مجلس ضمن حمایت از تلاش تیم‌ مذاکره‌کننده مراقب شرارت‌های آمریکا هستیم و تلاش می‌کنیم تا شر آمریکا را به خودش برگردانیم. ما اُحُدنشینان مجلس شورای اسلامی تا آخرین لحظه‌ ایستاده‌ایم و تا ابد رزمنده‌ایم.

فشار دولت بر مجلس

منبع خبر: خبرگزاری فارس http://www.farsnews.com/

close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید