قاسم سلیمانی تا هر وقت لازم باشد در عراق می ماند

پاسخ قاطع به سخنان یک افسر بلند پایه ارتش عراق؛
مسئول سازمان بدر عراق : قاسم سلیمانی تا هر وقت لازم باشد در عراق می ماند
سلیمانی نقش مهمی در کمک به عراق در مقابله با گروه تروریستی داعش و جلوگیری از پیشروی اعضای این گروه به طرف بغداد و اماکن مقدس داشته است.
به گزارش خبرگزاری نهرین از بغداد، هادی العامری دبیر کل سازمان بدر عراق اعلام کرد سردار قاسم سلیمانی فرمانده لشکر قدس وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران تا هر زمانی که لازم باشد در عراق خواهد ماند.
وی این سخنان را سه هفته پس از آن مطرح کرد که نیروهای عراقی و گروه های شیعی و برخی افراد قبایل سنی مذهب با حمایت این فرمانده برجسته ایرانی عملیاتی گسترده را برای بازپس گیری شهر تکریت مرکز استان صلاح الدین از گروه تروریستی داعش آغاز کردند.
این نیروها توانسته اند مناطق اطراف تکریت را به کنترل خود در آورند اما پیشروی انان به داخل شهر تکریت به علت بمب گذاری ها با کندی مواجه شده است.
العامری تصریح کرد سلیمانی مشورت های خوبی ارائه می کند و تا هر زمانی که لازم باشد در عراق خواهد ماند.
وی گفت :« سلیمانی نقش مهمی در کمک به عراق در مقابله با گروه تروریستی داعش و جلوگیری از پیشروی اعضای این گروه به طرف بغداد و اماکن مقدس داشته است.»
سلیمانی از برجسته ترین فرماندهان نظامی ایران است و در کشورهایی که ایران دارای نفوذ گسترده است به ویژه در عراق ، سوریه و لبنان فعالیت داشته است.
هادی العامری از سخنان یک افسر بلند پایه ارتش در خصوص لزوم مشارکت ائتلاف بین المللی به فرماندهی واشنگتن در درگیری ها برای باز پس گیری شهر تکریت انتقاد کرد و گفت ما نیازی به مشارکت هوایی نیروهای ائتلاف بین المللی نداریم.
وی افزود برخی افراد ضعیف النفس در ارتش معتقدند ما به امریکایی ها نیاز داریم اما در واقع نیازی به آنان نداریم.

سردار قاسم سلیمانی,فرمانده ایرانی در عراق,مستشار ایرانی در ارتش عراق,نقش سلیمانی در عراق,حمایت ایران از ارتش عراق,مقابله ایران با داعش,سردار سلیمانی در عراق

قاسم سلیمانی تا هر وقت لازم باشد در عراق می ماند

، ، ، ، ، ،
close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید