قانون هدفمندی یارانه‎ها یک فرصت مهم برای مردم است

قانون هدفمندی یارانه‎ها یک فرصت مهم برای مردم است

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گلستان اجرای قانون هدفمندی یارانه‎ها را یک فرصت مهم برای مردم عنوان کرد.

  عباس نیاوند چهارشنبه‌شب در جمع مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان گلستان اظهار داشت: مردم دارای منابع مالی و ثروت‎هایی هستند که باید این ثروت را تبدیل به ارزش افزوده کنند.

وی با بیان اینکه منابع مالی باید منجر به خلق ارزش افزوده چندبرابری شود، تصریح کرد: اگر مدیریت منسجم و یکپارچه توسط دلسوزان کشور، دولتمردان و دستگاه‎های اجرایی صورت بگیرد و مردم به درستی از آن حمایت کنند می‎توان به نتایج خوبی دست پیدا کرد.

اقتصاد مقاومتی نیازمند یک جهاد اقتصادی است

نیاوند تعامل و همدلی مردم و مسئولان را در توسعه مهم خواند و افزود: از طریق ارتباطات و تعامل بین بخش‎های مختلف و بهره‎گیری از خلاقیت و نوآوری می‎توان منابع را تبدیل به فرصت کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گلستان با بیان اینکه هدفمندی یارانه‎ها یکی از موضوعات بزرگ تحول اقتصادی کشور محسوب می‎شود، بیان داشت: این مسئله سالیان سال است که مورد توجه همه دلسوزان و مردم بوده است و بارها مقام معظم رهبری نیز تاکیدات زیادی بر اجرای آن داشته‎اند.

نیاوند با بیان اینکه اساس نامگذاری سال‎ها ماهیت اقتصادی داشته است، خاطرنشان کرد: اصلاح الگوی مصرف، حمایت از کار و سرمایه ایرانی، حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی از جمله راهبردهایی بوده که مقام معظم رهبری بر آن تاکید داشتند اکنون نیز اقتصاد مقاومتی نیازمند یک جهاد اقتصادی است.

اقتصاد کشور باید در راستای مفاهیم اسلامی شکل بگیرد

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گلستان بر لزوم مردمی شدن اقتصاد تاکید کرد و بیان داشت: همه مردم باید وارد میدان اقتصادی شوند، مشارکت آحاد مردم باید مفاهمه‎ای ایجاد کند که همه در عرصه تولید و اقتصاد ورود کنند.

نیاوند مشارکت مردمی در اقتصاد را در کار مولد، اقتصاد سالم و حلال نقش‎آفرین خواند و گفت: اقتصادی که با آرمان‎ها و ارزش‎های دینی هم‎راستا باشد و براساس مفاهیم نورانی اسلام شکل بگیرد قطعا نتایج ارزشمندی به همراه خواهد داشت.

قانون هدفمندی یارانه‎ها یک فرصت مهم برای مردم است

، ، ،
close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید