مصاحبه ماندگار دکتر زبردست در فرمانداری فومن با خبرنگاران پس از ثبت نام در انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

حضور دکتر جواد زبردست در جمع خبرنگاران

مصاحبه ماندگار دکتر زبردست در فرمانداری

مصاحبه ماندگار دکتر زبردست در فرمانداری فومن با خبرنگاران پس از   ثبت نام در انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی.  در این نشست خبری نکات بسیار مهمی از طرف این کاندیداها   مطرح شد که تمامی نمایندگان ادوار گذشته را به چالش کشیده است.   بسیاری از نخبگان و فرهیختگان فومن و شفت ضمن حمایت از   این اظهارات دکتر زبردست اذعان کرده اند که این حرف اکثریت خاموش   جامعه است که از گلوی این نخبه کارآفرین برتر کشور   بیرون می آید.

در ادامه برخی از نکات مهم مطرح شده در این مصاحبه   آتشین را به نظر خوانندگان محترم می رسانیم. امید که مورد   تفکر و بازاندیشی تمامی صاحب نظران و فرهیختگان فومن و شفت قرار گیرد.

بسمه تعالی
ضمن تشکر از همه دست اندرکاران گرامی برگزاری انتخابات، و تبریک   میلاد با سعادت یازدهمین ستاره آسمان امامت و ولایت امام حسن   عسکری (ع)، از این فرصت پیش آمده استفاده می کنم و مردم   رشید و قهرمان شهرستانهای فومن و شفت را به مشارکت حداکثری   که همانا خواسته مقام معظم رهبری نیز می باشد دعوت می کنم   و همچنین از فرهیختگان و نخبگان شهرستانهای فومن و شفت دعوت  می کنم که جهت برگزاری انتخابات پرشور درفرصت باقی مانده این  دوره ثبت نام نمایند.

من از همه دوستان و بزرگوارانی که احساس تکلیف کرده اند و   در این دوره از انتخابات حضور پیدا کرده اند، ثبت نام نموده   و ثبت نام خواهند نمود تشکر می نمایم اما روی سخنم با   بزرگان عزیز جبهه انقلاب است: چهل سال است که شما   کاندیدا بوده اید و نسل سوم و چهارم انقلاب شما را حمایت   کرده و به شما رای داده است. اما در گام   دوم انقلاب، نوبت شماست که کنار بایستید و حمایتشان کنید و   به آنها رای بدهید، تکرار شما ملال آور است و رای  آورهم نیست.

اما در مورد پاسخ سئوالات شما خبرنگاران محترم :

 1. سئوال اول : عملکرد نماینده را چگونه ارزیابی می نمایید؟

  ایشان بر اساس برنامه ریزی های خود و تیم کاریشان و به   اندازه توان مدیریتی خودشان زحمت کشیده اند. و برای ارزیابی ایشان   ابتدا باید شاخص های ارزیابی را مشخص کنیم مثلا در سطح   کلان یعنی قانونگذاری و نظارت ایشان چه امتیازی کسب می نماید؟ و   یا در سطح خرد مثلا تلاش ایشان برای پیشرفت امور در  حوزه انتخابیه به چه میزانی بوده و چه امتیازی کسب می نمایند؟  باید این قضاوت را به مردم بسپاریم که به نظر می رسد   بهترین قاضی در این بخش مردم رشید و قهرمان شهرستانهای فومن  و شفت هستند.

  لکن با توجه به سرمایه عظیم نیروی انسانی موجود در شهرستانهای   فومن و شفت که متاسفانه تاکنون بهاء داده نشده است و   استعداد های طبیعی و منابع طبیعی خدادادی شهرستانهای فومن و شفت   همچون رودخانه های خروشان و پرآب، و جنگلهای سرسبز و   خاص شهرستانهای فومن و شفت و همچنین وجود زیر ساختهای  اولیه فراهم شده، می توان مدعی بود که جوانان متخصص دلسوز   می توانند ظرفیتهای بهتری را برای توسعه گردشگری، کشاورزی ، اقتصاد بر مبنای   داشته های طبیعی، اشتغال در حوزه گردشگری و … و همچنین ایجاد   امور رفاهی برای زندگی بهتر مردم شهرستانهای فومن و شفت ایجاد نمایند.

  اما محضر کسانی که در پاسخ به این سئوال شما سکوت  اختیار می کنند ، باید عرض کنم که ما ۳۰ سال است در پاسخ به عملکرد شما بزرگواران در شهرستانهای فومن و شفت سکوت کرده ایم ولی آماده باشید که به زودی این سکوتها را می کشنیم. و صدای نقد و اعتراض ما را خواهید شنید.

 2. سئوال دوم : شما عضو چه گروه و جناحی هستید و حمایت کدام حزب را دارید؟

  من جناح مردم و انقلاب هستم و در دسته بندی هیچ   حزب و گروهی نبوده و نیستم و تصمیمات آینده را نیز   در راستای منافع مردم و انقلاب و با محوریت مدیریت علمی می گیرم.

 3. سئوال سوم : پیام شما به بزرگان جبهه انقلاب در فومن و   شفت چیست؟

  پیام من به چهره های انقلاب که در طول این سالها  کاندیدا یا نماینده بوده اند اینست که چهل سال است شما  کاندیدا بوده اید و نسل سوم و چهارم انقلاب در کنار  شما ایستادند و به شما رای دادند. هم اکنون نوبت شماست  که در کناری بایستید و نسل سوم و چهارم انقلاب را  حمایت کنید و عرصه را به دانشمندان و فرهیختگان جوان واگذارید.  تکرار شما برای مردم ملال آور است و نیز بعد از این رای آور هم نیست.

 4. سئوال چهارم : باتوجه به اینکه شما جزو فعالان فضای   مجازی هستید و سایر کاندیداها در این زمینه از شما بسیار   غیرفعال تر می باشند پس از انتخابات نیز همچنان به این   فعال بودن و در دسترس بودن خود در فضای مجازی ادامه   خواهید داد یا خیر؟

قطعا با توجه به تخصص خودم که فناوری اطلاعات و توسعه  ارتباطات می باشد با مدنظر داشتن فرمایشات مقام معظم رهبری که  فضای مجازی را یک تیغ دولبه بر شمردند حضور مستمر و   مثبت در جهت تعالی ارزشهای نظام خواهم داشت. این حضور   من چه قبل از انتخابات چه در کوران انتخابات و   چه در دوران پس از انتخابات تداوم خواهد داشت. رای آوردن   یا نیاوردن بنده تاثیری در کاهش یا افزایش حضور من و   تیمم در سنگر فضای مجازی در دفاع از آرمانهای انقلاب نخواهد داشت.

 

       ۵٫ سوال پنجم : نقش فضای مجازی و تاثیر آن در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را چطور ارزیابی می کنید؟

مسلما تاثیر بسیار عمیقی در سرنوشت انتخابات خواهد داشت و تیم   روابط عمومی بنده متشکل از متخصصینی هستند که از طریق فضای  مجازی با تمام اقشار و سلیقه ها و تفکرات مردم خوب فومن   و شفت ارتباط موثر و سازنده برقرار خواهند کرد. کما  اینکه هم اکنون نیز این ارتباط مستمر بین تیم روابط عمومی   بنده و مردم فهیم فومن و شفت بصورت مداوم برقرار است   و بصورت روزانه از افکار و آرا و نظرات رای دهندگان   مطلع هستم.

البته بسی جای تاسف است که با گذشت چهار   دهه از انقلاب هنوز هم در روستاهای ما مشکلات اینترنت بعنوان   مانع بزرگ توسعه فرهنگی و علمی روستاهای ما وجود دارد. بنده   چه نماینده بشوم و چه نشوم در مرحله اول تمام توان و   تلاشم را با توجه به تخصصم در جهت رفع این   معضل بکار خواهم گرفت همچنان که در برخی از روستاها   اقداماتی صورت گرفته که منجر به حل معضل اینترنت نیز شده است

    ۶٫ سئوال ششم : با توجه به مشکلات موجود در جامعه که تا   حدودی نارضایتی عمومی را به همراه داشته است شما بعنوان کاندیدای   مستقل و انقلابی چه برنامه برای جذب مشارکت حداکثری مردم حوزه   انتخاباتی خودتان در انتخابات پیش رو دارید؟

در این زمینه بیانیه بسیار مهم مقام معظم رهبری در آستانه
ورود به گام دوم انقلاب بسیار راهگشاست وعده مهم
انتخاباتی من   سپردن امور مردم به دست متخصصین جوان
و دلسوز است که   با انرژی هرچه بیشتر و درایت ناشی از
تخصص و دانش   خود امورات مردم و جامعه را اصلاح نمایند.
مشکلات همیشه بوده   و هست اما این مسئولین هستند
که بایستی با گفتمان صادقانه در   عین حال کارشناسانه
مردم را محرم انقلاب بدانند و مسائل و مشکلات را با ایشان
در میان بگذارند و از نخبگان و متخصصین جامعه همواره در
جهت رفع این مشکلات راهکار و مشورت بگیرند.

 

مصاحبه ماندگار دکتر زبردست در فرمانداری فومن

 

   ۷٫ سئوال هفتم : شعار اصلی انتخاباتی شما در این دوره چیست ؟

با توکل به خداوند متعال و با توسل به جواد الائمه
شعار انتخاباتی خود را مدیریت امور مردم به روش
علمی قرار   خواهم داد. بعبارت دیگر شعار من ”
مدیریت علمی متخصص محور بجای   مدیریت سنتی”
خواهد بود.

    ۸٫ سئوال هشتم : در صورت راهیابی شما به مجلس اولین طرحی که برای تصویب به صحن علنی مجلس پینهاد خواهبد چیست ؟

بنده با روش تصویب لوایح و قوانین در مجلس شدیدا مخالفم و اولین طرح من اصلاح روش تصویب قوانین و لوایح در مجلس خواهد بود. هم اکنون طرح ها ابتدا در کمیسیون مطرح و تصویب شده و سپس در صحن علنی مجلس به رای گذاشته می شود. کمیسیون ها در بهترین حالت بیش از بیست عضو متخصص ندارند و نمایندگان در صحن علنی بدون اشراف لازم نسبت به طرح ها رای آری یا نه به آن طرح می دهند.

در واقع طرحی که قرار است برای ۸۰ میلیون جمعیت ایرانی تبدیل به قانون لازم الاجرا شود فقط توسط بیست نفر بررسی شده که ان بیست نفر نیز ممکن است در بین شان باشد کسانی که تخصص و اشراف لازم را نسبت به ان طرح ندارند. پیشنهاد من اینست  که نمایندگان عضو در کمیسیون ها به تعداد تمامی کمیسیون های مجلس مشاور متخصص موظف داشته باشند که مشاوره های تخصصی و علمی لازم را به نمایندگان ارائه دهند این اتفاق در واقع همان خواسته مقام رهبری است که بر مدیریت علمی و دانش محور در کشور بسیار تاکید دارند و مخصوصا مجلس را به کارشناسی دقیق در تصویب طرح ها توصیه نموده اند.

مصاحبه ماندگار دکتر زبردست در فرمانداری فومن

 

 ۹٫سئوال نهم : چند کلمه را برایتان قرائت میکنیم. لطفا احساسی را که نسبت
به این کلمات دارید در یک جمله بیان کنید.

 • انقلاب :  همیشه پایدار
 • فومن  :   خانه من و وطن من
 • شفت :  خانه من و وطن من
 • خرید آراء : کسی که رای بخرد بعد از ورود به مجلس قطعا بدنبال وصول پولی که خرج کرده
  خواهد بود و هرگز فرصت اندیشیدن به مردم و مشکلاتشان را نخواهد داشت.
 • مردم : قطعا نور چشم ما هستند.
 • حرف دیگری در ذهنتان هست که ما نپرسیده باشیم ؟
  بله . خبرنگاران : که مظلومین شهر ما هستند.

آخرین حرف خبرنگاران اشاره به پل ورودی شهر فومن بود که   در کشور ضرب الامثل شده است که دکتر زبردست با اشاره   به اینکه این پل اهرم رای آوری چند کاندیدا شده   است فرمود : ما در این مورد وعده ای نمی دهیم و   معتقدیم یکی از آثار مدیریت علمی بر امورات شهر فومن و   شفت می توانند اصلاح این معضل قدیمی شهر باشد.

 

مصاحبه ماندگار دکتر زبردست در فرمانداری فومن
مصاحبه ماندگار دکتر زبردست در فرمانداری فومن – شهراول

 

برخی از کلمات کلیدی که کاربران در فضای مجازی جستجو کرده اند:

 • دکتر جواد زبردست گشتی
 • بیوگرافی دکتر زبردست
 • نشست خبری دکتر جواد زبردست
 • مصاحبه مهم دکتر زبردست در فرمانداری
 • دلایل ردصلاحیت دکتر زبردست
 • لیست نهایی تایید صلاحیت شدگان فومن و شفت
 • توصیه های دکتر زبردست به نسل سوم و چهارم انقلاب
 • تاکید دکتر زبردست بر مدیریت علمی
 • شعار انتخاباتی دکتر زبردست
، ، ، ، ، ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید