معرفی کارآفرینان و صاحبین مشاغل در روستای لیشاوندان

معرفی مشاغل و کارآفرینان لیشاوندان

معرفی کارآفرینان و صاحبین مشاغل

معرفی کارآفرینان و صاحبین مشاغل در روستای لیشاوندان که هرکدام با توجه به توانمندی های علمی و اقتصادی خود توانسته اند در جای جای میهن اسلامی ما بدرخشند.

سایت روستای لیشاوندان در راستای وظایف دینی و اخلاقیخود همواره سعی در حمایت از بزرگ مردان و بزرگ زنان روستایی که در کشاورزی،صنعت،اقتصاد،بازرگانی و تجارت حرفی برای گفتن دارند خواهد نمود.

در همین راستا از کلیه عزیزانی که تمایل دارند رسته فعالیتی خود را به عموم کاربران این سایت معرفی نمایند دعوت میگرد که با شماره واتس اپ روستا +۹۸۹۱۱۷۹۸۹۲۶۹ ارتباط گرفته و نسبت به مصاحبه حضوری یا آنلاین با خبرنگار سایت هماهنگی هاس لازم را انجام دهند.

این سایت در خدمت شخص یا اشخاص خاصی نیست. شعار ما از بدو تاسیس این درگاه خبرسانی همواره انتشار مطالبات و اطلاعات بدون قضاوت،جانبداری،تخریب یا تبلیغ یکطرفه اشخاص یا شرکت ها بوده است. بنابر این همه ساکنین روستا یا افرادی که متولد روستای لیشاوندان هستند این فرصت برابر را خواهند داشت که کسب و پیشه خود را در سایت لیشاوندان معرفی نمایند. باشد که این اقدام ما قدمی هرچند کوچک در مسیر رونق اقتصادی روستای گوراب لیشاوندان دیده شود.

معرفی کارآفرینان و صاحبین مشاغل

خبرنگاران زبده سایت لیشاوندان آماده اند تا با تهیه فیلم و تصویر از محل کار و فعالیت شما رپرتاژ های جذاب و خواندنی از فعالیت اقتصادی،کشاورزی،صنعتی یا تجاری شما که تحت مجوزهای مربوطه در حال انجام است تهیه نموده و در سایت لیشاوندان منتشر نمایند.

 

 

 

، ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close vindow

آغاز بکار ائتلاف شهر خوب
آغاز بکار ائتلاف شهر خوب

مردم خوب رشت اینبار و در ششمین آزمون انتخاب شورا برای شهرشان شورایی ضعیف و بدور از درک واقعی از مسائل و مشکلات شهر نمی‌خواهند. از این رو، شرایط ایجاب می‌کند که در انتخابات شورای پیش رو، از حق قانونی و شهروندی خود به نحوی درست و شایسته استفاده کرده و برای داشتن شورایی قدرتمند، برخاسته از ارزشهای انسانی و معتقد به خدمتگزاری اقدام نمایند.