نرخ سود سپرده شجره مهر بانک مهر اقتصاد

سپرده شجره مهر طرحی مطمئن برای تامین آتیه فرزندان شما

 

  • افتتاح حساب سرمایه‌گذاری در دوره‌ ۵ ساله و اقدام به واریز مبالغ معینی هر ماه
  • بانک متناسب با مدت و حجم سپرده‌گذاری ، وجوه اشخاص را به وکالت از آنان در فعالیت‌های اقتصادی به کار گرفته و در پایان قرارداد (دوره) سود علی‌الحساب ، اصل سپرده و کل سودهای متعلقه را بصورت یکجا به مشتری پرداخت می‌نماید.

128

تعیین مبالغ واریزی در طول دوره سپردهگذاری؛ شما می توانید یکی از مقادیر ۲۰۰/۰۰۰ ، ۵۰۰/۰۰۰ ، ۱/۰۰۰/۰۰۰   ، ۱/۵۰۰/۰۰۰  و یا ۲/۰۰۰/۰۰۰ ریال را به عنوان حق واریزی انتخاب نمایید.

دریافت سود علیالحساب سپردهگذاری در پایان دوره؛ در صورتی که شما مبالغ سپرده خود را به صورت مرتب و منظم و بر اساس مقاطع زمانی در طول دوره سپرده‌گذاری که در ابتدای قرارداد انتخاب نموده‌اید، واریز نمایید، از سود علی‌الحساب تعیین شده با نرخ مزیتی در زمان انعقاد قرارداد بهره‌مند خواهید شد.

 

  • در صورتی که شما تمایل داشته باشید زودتر از موعد تعیین شده مبالغی را به حساب شجره مهر خود واریز ‌نمایید، این مبالغ در حساب کوتاه مدت شما منظور و تا زمان سررسید واریز ماهانه، سود روزشمار علی‌الحساب به آن تعلق خواهد گرفت.
  • چنانچه در موعد مقرر مبلغ مد نظر پرداخت نشود و یا کمتر از میزان تعیین شده پرداخت شود، حساب مشتری از طرح شجره مهر خارج نمی شود.
  • تاخیر در واریز یا عدم واریزی ها شامل هیچگونه جریمه‌ای نبوده ولیکن اینگونه تاخیرها موجب کاهش سود علی‌الحساب تعیین شده در ابتدای قرارداد خواهد شد.

در صورت انصراف سود علی‎الحساب،
با کسر نیم درصد جریمه نسبت به نرخ سود علی الحساب دوره قبل
محاسبه و پرداخت خواهد شد.

127

جداول واریزی و میزان سود علیالحساب  سپرده ۵ ساله در صورت واریز مبلغ ۵۰۰٫۰۰۰ ریال در هر ماه.

 

نرخ سود سپرده شجره مهر بانک مهر اقتصاد

، ، ، ، ،
close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید