همسان سازی حقوق کارگران و کارمندان

همسان سازی حقوق کارگران و کارمندان
مثلث آنلاین: نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شور ای اسلامی از پیگیری مجلس شورای اسلامی برای همسان سازی حقوق کارگران و کارمندان خبر داد.
نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شور ای اسلامی از پیگیری مجلس شورای اسلامی برای همسان سازی حقوق کارگران و کارمندان خبر داد.

سید هادی حسینی عصر چهارشنبه در همایش جامعه کارگری و بازنشستگی به مناسبت هفته کارگر و بسیج کارگری مازندران در سالن ورزشی امامعلی حبیبی قائم شهر، افزود: کارگران از سوی دشمنان خارجی و داخلی با مشکلات بسیاری مواجه هستند.

وی با بیان اینکه ساخت جامعه ایرانی بدست جامعه کارگری است، اظهار داشت: حق کارگران است که از خدمات تامین اجتماعی مناسب برخوردار باشند.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: کارگران خواستار پرداخت حق خود هستند و بیشتر از حق خود را مطالبه نمی کنند.

حسینی با اشاره به اینکه بازنشستگان نیاز به آرامش، امنیت فکری دارند و خواستار مطالبات خود هستند، اظهارداشت: وظیفه مسئولین نظام است که برای رفع مشکلات آنان تلاش کنند.

حسینی به بیمه کارگران ساختمانی و کشاورزان تاکید کرد و افزود: دولت بودجه ای مناسب برای مورد اختصاص داد که امیدواریم محقق شود.

وی خاطرنشان کرد: همه مسئولین مکلف به پرداخت حق کارگران هستند و برای احیای حق آنان باید تلاش کنند.

حسینی با اشاره به اینکه کارگران در ۳ سنگر مهم جامعه انقلاب و جنگ، تولید و رسیدگی به خانواده حضور فعال داشتند، گفت: کارگران نوک پیکان دشمنان جمهوری اسلامی بودند و انها خواهان ایجاد فاصله بین نظام جمهوری اسلامی با آنان بودند.

، ، ،
close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید