پیروزی منچستر سیتی در لیگ برترانگلیس

پیروزی منچستر سیتی در لیگ برترانگلیس

سرمربی منچسترسیتی تیمش را شایسته پیروزی برابر هال‌سیتی دانست. او پس از پایان بازی به ستایش از عملکرد شاگردانش پرداخت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منچسترسیتی در هفته‌ سی‌ام رقابت‌های لیگ برتر انگلیس با دو گل میزبانش هال‌سیتی را از پیش‌رو برداشت تا با ۶۰ امتیاز به رده دوم جدول رده‌بندی صعود کند. البته شاگردان پیگرینی سه بازی عقب افتاده دارند که در صورت پیروزی در آنها جای چلسی را در صدر خواهند گرفت.

پیگرینی، سرمربی منچسترسیتی پس از پایان بازی به ستایش از عملکرد شاگردانش پرداخت و آنها را شایسته پیروزی در این دیدار دانست. او پس از پایان بازی گفت: هفته‌ سختی را پشت سر گذاشتیم؛ چرا که برابر بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا تن به شکست دادیم و حذف شدیم. همچنان که در جام حذفی انگلیس هم مقابل ویگان ناکام بودیم و از دور رقابت‌ها کنار رفتیم. با این حال در دیدار برابر هال‌سیتی واکنش خوبی داشتیم و سه امتیاز را به دست آوردیم.

پیگرینی افزود: به پیروزی در این دیدار نیاز داشتیم. در همان ابتدای بازی با اخراج کمپانی ۱۰ نفره شدیم اما خوشبختانه توانستیم بازی را اداره کنیم و سه امتیاز حساس این دیدار را به دست آوریم. بازی بسیار سختی برای ما بود اما هم در دقایقی که توپ را در اختیار داشتیم و هم در دقایقی که توپ در اختیار حریف بود خوب ظاهر شدیم. تمرکز بسیار بالایی داشتیم. سه فرصت بسیار خوب برای ما در این دیدار به وجود آمد که بازیکنان با نهایت حرفه‌ای‌گری از آنها دو گل ساختند. از این پیروزی و کسب سه امتیاز بسیار خوشحال هستم. بازی‌های حساس زیادی پیش‌رو داریم. برای پیروزی باید با نهایت انگیزه و تمرکز به میدان برویم.

ونسان کمپانی، کاپیتان منچسترسیتی در این دیدار در دقیقه‌ ۱۰ با کارت قرمز داور از بازی اخراج شد. پیگرینی درباره اخراج این بازیکن بلژیکی گفت: کمپانی مستحق اخراج نبود. نمی‌دانم چرا داور این قدر سخت‌گیرانه با بازیکن ما برخورد می‌کرد. این در حالی بود که در صحنه‌های دیگر تصمیمات عجیبی گرفت.

سرمربی شیلیایی منچسترسیتی در پایان سخنان خود گفت: پیروزی در دیدار امشب برای ما بسیار مهم بود. تلاش می‌کنیم تا در دیدارهای آینده هم با همین روحیه برابر حریفان خود به میدان برویم. الان با سه بازی عقب افتاده قرار داریم. به همین خاطر چاره ای جز پیروزی در این دیدار نداشتیم. برای صدرنشینی باید در هر سه دیدار عقب افتاده خود به پیروزی برسیم.

پیروزی منچستر سیتی در لیگ برترانگلیس

منبع خبر: خبرگزاری ایسنا http://isna.ir/

close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید