کی‌روش: برد امارات هدف اصلی ما نیست!

کی‌روش: برد امارات هدف اصلی ما نیست!

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران با زیرکی هدف ایران از بازی فردا را ارائه یک بازی زیبا عنوان کرد نه برد .

 

0009


 

 

به گزارش “ورزش سه”، کی روش با این جمله به همه رقبای آسیایی پیغام داد که اهمیتی برایش ندارد در دور بعد با چه تیمی مواجه خواهد شد.سرود ملی هردوکشور خوشحالم می کند
بازی مهم و خاصی را به دو دلیل پیش‌رو داریم. دلیل اول این است که هر دو تیم می‌خواهند پیروز شوند تا سرگروه، گروه سوم باشند و دلیل دوم این است که باعث افتخار من است که فردا روی نیمکت ایران می‌نشینم و سرمربیگری این تیم را بر عهده دارم. البته من قبلا در امارات هم کار کرده‌ام و خوشحالم که سرود ملی هر دو تیم را می‌شنوم. ما فردا تلاش خواهیم کرد تا یک بازی جذاب و دیدنی را برای هواداران ایرانی که با تمام وجودشان در استرالیا ما را حمایت کرده‌اند، ارائه دهیم و از آنها تشکر کنیم.جریمه بابت اعتراض به داور
اصولا ما بابت حرف زدنمان باید پول بگیریم اما در اینجا وقتی صحبتی می‌کنم ظاهرا باید بابتش هم پول بدهم. به همین دلیل درباره AFC و سایر مسائل مرتبط با آن صحبتی نمی‌کنم.

سردار آزمون و وضعیتش
ما به دلیل دو بازی که پشت سر هم انجام داده‌ایم کمی از لحاظ بدنی تحت فشار قرار گرفته‌ایم و وضعیت بدنی بازیکنانمان کمی متفاوت شده است. فردا برابر امارات برای برد به میدان می‌رویم ولی باید بگویم که یکی، دو بازیکن باید شرایطشان بررسی شود و درباره بازی کردن و بازی نکردنشان تصمیم‌گیری کنیم. این مساله فردا روشن خواهد شد.

احتمال بازی جهانبخش
ما بر اساس شرایط تصمیم‌گیری می‌کنیم. درباره جهانبخش هم باید مثل سوال قبلی بگویم که همه چیز فردا مشخص می‌شود.

اول می خواهیم خوب بازی کنیم
مطمئنا تلاش ما این است که یک بازی چشمنواز را ارائه دهیم اما در نظر بگیرید که ما فردا با بهترین تیم غرب آسیا روبه‌رو می‌شویم. بازیکنان آنها چند سال است که در کنار هم هستند و چشم بسته همدیگر را پیدا می‌کنند و کار همدیگر را بلدند اما ما هم تیم خوبی هستیم و بازیکنان ما با شرایطی که دارند آمادگی جنگ هستند و هدف ما پیروزی است. با این حال باز هم می‌گویم که هدف اول ما در بازی با امارات ابتدا بازی خوب و چشم‌نواز است و سپس پیروزی در اولویت ما قرار می‌گیرد.

ناکامی تاریخی امارات مقابل ایران ؟
تلاش ما این است که یک بازی خوبی را ارائه دهیم. هر چه که در گذشته بود در همان جا مانده و در الان تاثیری ندارد. مساله اصلی بازیکنانی هستند که با خلاقیت‌شان باید بازی بسیار خوبی را ارائه دهند. بازی ایران و امارات بازی مرگ و زندگی نیست که نتیجه‌اش این باشد که یا صعود یا هیچ چیز. به همین دلیل فرصت ارائه یک بازی زیبا را داریم و باید این اتفاق رخ دهد تا همه لذت ببرند.

کیفیت زمین بریزبن و ممنوعیت تمرین قبل از بازی درزمین اصلی
البته تمرین نکردنمان در زمین اصلی فقط مختص به ما نیست و شامل حال اماراتی هم می‌شود. صحبت کردن در این باره هم در حال حاضر دیر است و فقط ابراز امیدواری می‌کنم که کیفیت زمین بازی تاثیری روی عملکرد دو تیم در بازی فردا نداشته باشد.

 

0008

، ، ، ،
close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید