۷۰۰ کیلوگرم مرغ احتکار شده در رشت/ یک نفر دستگیر شد

۷۰۰ کیلوگرم مرغ احتکار شده در رشت

۷۰۰ کیلوگرم مرغ احتکار شده در رشت

رشت-  رئیس پلیس امنیت اقتصادی گیلان با اشاره به کشف بیش از ۷۰۰ تن مرغ احتکار شده در شهر رشت، گفت: متهم ۲۷ ساله دستگیر و به مراجعه قضایی تحویل داده شد.

سرهنگ ارحام عفت‌دوست در این باره اظهار کرد: در خصوص تشدید مقابله با مجرمان اقتصادی، محتکران و قاچاق با توجه به دریافت اخباری مبنی بر احتکار مرغ در یکی از فروشگاه‌های در شهرستان رشت، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان پس از انجام تحقیقات و محرز شدن صحت موضوع با نماینده اداره صمت به آدرس مورد نظر اعزام و ۷۰۳ کیلوگرم مرغ را در بازرسی از این فروشگاه کشف کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان گیلان به عرضه کلیه مرغ‌ها در بین مردم با هماهنگی ادارات تعزیرات حکومتی و صمت به قیمت مصوب اشاره و اضافه کرد: در این راستا متهم ۳۷ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به سازمان صمت تحویل داده شد.

وی گفت: برابر اعلام کارشناسان، ارزش این کشفیات، ۱۴۳ میلیون و ۴۱۲ هزار ریال است.

سرهنگ عفت‌دوست با تاکید بر اینکه مبارزه با احتکار و قاچاق کالا از اولویت‌های اصلی نیروی انتظامی است و پلیس با قاطعیت با هرگونه قانون‌شکنی و اخلال در بازار برخورد می‌کند از شهروندان خواست، در صورت اطلاع از قاچاق و احتکار کالا یا هرگونه فعالیت مخل نظام اقتصادی، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close vindow

آغاز بکار ائتلاف شهر خوب
آغاز بکار ائتلاف شهر خوب

مردم خوب رشت اینبار و در ششمین آزمون انتخاب شورا برای شهرشان شورایی ضعیف و بدور از درک واقعی از مسائل و مشکلات شهر نمی‌خواهند. از این رو، شرایط ایجاب می‌کند که در انتخابات شورای پیش رو، از حق قانونی و شهروندی خود به نحوی درست و شایسته استفاده کرده و برای داشتن شورایی قدرتمند، برخاسته از ارزشهای انسانی و معتقد به خدمتگزاری اقدام نمایند.