تشکیل صف طولانی متقاضیان ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری

تشکیل صف طولانی متقاضیان ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری
آخرین روز ثبت نام انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری

آخرین روز ثبت نام دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تشکیل صفی از مردم برای ورود به وزارت کشور، پیش از باز شدن درهای ستاد آغاز شد.

به گزارش ایسنا، آخرین روز ثبت‌نام از داوطلبان نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم مانند چهار روز قبل از ساعت ۸ صبح  آغاز شد.
البته تعدادی از مردم با تشکیل  صف  پیش از ساعت ۸ صبح جلوی در ستاد انتخابات برای ثبت‌نام ایستاده بودند تا از نام‌نویسی در روز آخر جا نمانند و کشور، روسای‌جمهور بالقوه خود را از دست ندهد.
در دقایق ابتدایی صبح امروز، صادق خلیلیان وزیر جهادکشاورزی دولت دهم با حضور در ستاد انتخابات ثبت‌نام کرد.
حمیدرضا حاجی‌بابایی که یکی از کاندیداهای جمنا است هم یکی دیگر از وزرای دولت احمدی‌نژاد بود که صبح امروز نام‌نویسی کرد.
حضور چند نفر با لباس‌های محلی و البته خانمی که ادعا می‌کرد مردهای تنبل را از صحنه سیاست حذف می‌کند از نکات جالب توجه تا این لحظه ثبت‌نام‌ها بود.
یک مرد کرمانی که در دوره‌های قبلی مدعی می‌شد قالی‌باف است و از رقبای قالیباف به حساب می‌آید هم امروز برای چندمین بار ثبت‌نام کرد.

محمد باقر قالیباف، مهرداد بذرپاش و سعید جلیلی از جمله مهم ترین چهره هایی هستند که احتمال حضور آنها در انتخابات ریاست جمهوری زیاد است. این سه نفر تاکنون برای ثبت نام به وزارت کشور مراجعه نکرده اند و خبرنگاران در محل ثبت نام از داوطلبان انتخابات منتظر حضور این سه نفر هستند. البته ممکن است برخی شخصیت های سیاسی که حرفی از حضور انها در انتخابات نبود، با حضور خود در وزارت کشور، همه را غافلگیر کنند.

ظهر امروز به دلیل ازدحام جمعیت در ستاد انتخابات کشور، افراد داوطلب رییس جمهور شدن در سالن بالای محل ثبت نام در انتظار نشستند  تا شماره آنها اعلام شود.

close vindow

استخدام خبرنگار و خبرنویس حرفه ای در سایت شهراول

استخدام خبرنگار حرفه ای

در واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳ پیام  دهید